Titre
1939. De oorlog die niemand wilde
Auteur
Taylor, Frederick
Langue
néerlandais
ISBN
9789000357017
Éditeur
Spectrum
Prix
€ 17,50
Détails
2019, geb., met stofomslag, datum schutblad, verder nieuw, 488pp
Plus d'informations
In het cruciale jaar tussen de herfst van 1938 en de herfst van 1939 dreven de landen van West-Europa van een vredig bestaan naar de verschrikkingen van een oorlog. Maar hoewel de nadruk veelal op de gebeurtenissen op politiek niveau wordt gelegd, waren er miljoenen gewone mensen die gevangen raakten in deze catastrofe en werden geraakt door een serie noodlottige politieke besluiten waar ze vrijwel geen invloed op hadden. In zijn nieuwe werk onderzoekt Taylor de uitbraak van de Tweede Wereldoorlog vanuit dit doorgaans onderbelichte perspectief. Aan de hand van dagboeken, interviews en ooggetuigenverslagen toont hij aan hoe de oorlog langzaam maar zeker onafwendbaar werd terwijl de meerderheid van de bevolking aan beide kanten van het conflict tegen was.
Het resultaat is een verbluffend stukje geschiedschrijving waarin Taylor de lezer van begin tot eind weet te intrigeren en een belangrijk nieuw perspectief biedt op de Tweede Wereldoorlog. Een fascinerende en intieme kijk op de gecompliceerde relatie tussen het volk en de regering in tijden van crisis en het desastreuse lot dat de gewone mens werd opgelegd door de elite.
- boeken die vóór 16.00 uur worden besteld worden dezelfde dag zonder voorafgaande mededeling verzonden;
- omdat verzending uiterlijk de volgende dag plaatsvindt ontvangt u geen bericht meer van ons;
- er hoeft niet vooraf betaald te worden; de rekening zit bij het boek ingesloten; er kan ook vooraf met i-Deal betaald worden (niet voor het buitenland);
- er worden geen verpakkings- en handlingskosten in rekening gebracht; u betaalt alleen de (eventuele) portokosten extra;
- portokosten voor België t/m 2 kg 9,95; voor bestellingen van meer dan 2 kg en uit andere landen ontvangt u eerst een mededeling met de portokosten.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Kantelberg
- Après votre commande vous et Kantelberg recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Kantelberg
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Kantelberg peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.