Titre
Een en al boerderij op Ameland. Verder uitgewerkte en aangevulde tekst van een lezing van O. Straatsma voor de Sgtichting 'de Ouwe Polle - Ameland op 16 februari 1996
Auteur
Straatsma, O. e.a.
Langue
néerlandais
Éditeur
Stichting 'de Ouwe Polle'
Prix
€ 35,00
Détails
1996, grote pb., nieuw, 313pp
Plus d'informations
“De agrarische sector is belangrijk voor Ameland, vroeger en nu nog” meent de schrijver. Vanuit dat belang voor het eiland inventariseerde hij de agrarische bouwwerken. Van de 270 Amelander boerderijen staan er een dikke honderd in het boek genoemd en beschreven.
Straatsma gaat na deze uitgave door met zijn werk. Vooral in Nes en Buren staan nog veel boerderijen waar hij nog een beschrijving van moet maken. Met Hollum en Ballum is hij wel zo ongeveer klaar, zegt de schrijver. Op de voorkant van het boek prijkt een schilderij van Germ de Jong uit 1949. Het is een alleenstaande boerderij midden in een land vol stuken (stuiken). Het is De Kuul, een boerderij aan de Oranjeweg in Hollum.
“Ik heb er heel veel plezier aan beleefd,” zegt de oud-huisarts over het inventariseren, de gesprekken met de boeren, het typen, overtypen en nog eens overtypen.
- boeken die vóór 16.00 uur worden besteld worden dezelfde dag zonder voorafgaande mededeling verzonden;
- omdat verzending uiterlijk de volgende dag plaatsvindt ontvangt u geen bericht meer van ons;
- er hoeft niet vooraf betaald te worden; de rekening zit bij het boek ingesloten; er kan ook vooraf met i-Deal betaald worden (niet voor het buitenland);
- er worden geen verpakkings- en handlingskosten in rekening gebracht; u betaalt alleen de (eventuele) portokosten extra;
- portokosten voor België t/m 2 kg 9,95; voor bestellingen van meer dan 2 kg en uit andere landen ontvangt u eerst een mededeling met de portokosten.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Kantelberg
- Après votre commande vous et Kantelberg recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Kantelberg
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Kantelberg peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.