Titre

Scheldeschilders - 19de en 20ste eeuw

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789461611871

Éditeur

Snoeck

Prix

30,00(Excl. toute livraison)

Frais de livraison

Détails

2014, 240 pp, hardcover, nieuwstaat

Plus d'informations
De Schelde is door de eeuwen heen een inspiratiebron geweest voor vele schilders. Niet alleen de stroom zelf maar ook het leven op en rond het water en in de Antwerpse haven werd talloze malen in beeld gebracht. Na de sluiting van de Schelde in 1648 verdwijnen dergelijke taferelen een tijdlang. Vanaf het begin van de 19de eeuw doet zich, parallel met de grote infrastructuurwerken als het graven van het Bonaparte- en Willemdok, het rechttrekken van de Scheldekaaien met het dempen van de oude vlieten, een heuse revival voor. Kunstenaars als Rik Schaefels en Egide Linnig sluiten nog aan bij de romantiek, maar hun plaats wordt al snel ingenomen door schilders als Robert Mols en Henri en Maurice Seghers die een natuurgetrouwe en precieze weergave nastreven. Kurt Peiser, Emiel Gastemans, Eugeen Van Mieghem en Jos Mous tonen dan weer belangstelling voor de havenarbeider, de zakkennaaisters en voor het volkse leven in het havenkwartier.
Images
Verbeeck, Gerald - Scheldeschilders - 19de en 20ste eeuw
't boekenmagazijn Kuringen

't Boekenmagazijn is een verzendantiquariaat gelegen in Hasselt. Wij verzenden via bpost of DPD. Na afspraak kunnen de boeken ook afgehaald worden.
Wij streven ernaar om boeken in zeer goede staat tot nieuwstaat aan te bieden aan een scherpe prijs.
Naast een algemeen assortiment zijn onze specialiteiten kunst, krijgsgeschiedenis en oude prenten.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie 't boekenmagazijn.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec 't boekenmagazijn
  • Après votre commande vous et 't boekenmagazijn recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de 't boekenmagazijn
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • 't boekenmagazijn peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers