Parimar Boeken is momenteel afwezig,Parimar Boeken heeft de volgende melding achtergelaten:
Wij zijn van 23 april t/m 5 mei afwezig. U kunt bestellen, maar ontvangt uw bestelling dan na 5 mei
De verkoper verwacht te reageren na 25-05-2026
Wij zijn van 23 april t/m 5 mei afwezig. U kunt bestellen, maar ontvangt uw bestelling dan na 5 mei
De verkoper verwacht te reageren na 25-05-2026
Titre
Nog meer wereldgeschiedenis van Nederland
Auteur
Huygens Instituut voor Nederlandse Geschiedenis, Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis
Langue
néerlandais
ISBN
9789026354489
Éditeur
Ambo|Anthos
Prix
€ 16,95
Détails
NIEUW, 2022, 720pp, Gebonden
Plus d'informations
Nog meer wereldgeschiedenis van Nederland is opnieuw een standaardwerk dat in geen enkele boekenkast mag ontbreken. Het is een originele en uitdagende geschiedenis over de internationale wortels van onze nationale identiteit De Nederlandse geschiedenis is nauw verbonden met die van de wereld als geheel. Door migratie, handel en kennisuitwisseling beïnvloedden mensen elkaar over grotere afstanden en intensiever dan we lang dachten. Wereldgeschiedenis van Nederland toonde in meer dan honderd verhalen hoe internationaal de geschiedenis van Nederland écht is. En er zijn veel meer voorbeelden. In Nog meer wereldgeschiedenis van Nederland komen onderwerpen aan de orde als geuren en smaken, Nederland als fietsland, Bataven in het Romeinse leger, slavenhandel, het eerste hoerencongres, genocide op Ambon en in Atjeh, de verspreiding van het Nederlands over de wereld en de gevolgen van Nederlandse exploitatie voor de olifant. Met bijdragen van: Sandra Langereis, Lotte Jensen, Wim Blockmans, Jan Luiten van Zanden, Ido de Haan, Beatrice de Graaf en vele anderen.
Images
Parimar Boeken
Rotterdam
Portokosten voor de verzending zijn binnen Nederland 5,95 Euro. Voor de verzending naar België en Duitsland vragen wij 9,50 Euro.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Parimar Boeken
- Après votre commande vous et Parimar Boeken recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Parimar Boeken
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Parimar Boeken peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.