Ce titre ne peut être commandé.
Ce titre ne peut pas être commandé en ce moment. Veuillez réessayer plus tard
Titre

De woestijn zal bloeien

Auteur
Éditeur

De Banier

Prix

5,50(Excl. toute livraison)

Détails

83pp, hardcover

Plus d'informations
Susannah Spurgeon: De woestijn zal bloeien
Als u hongerig en dorstend naar liefde en vergeving tot de Heere komt, is het niet mogelijk dat Hij u leeg wegzendt. Zijn verlangen om u te voeden en te troosten is te hevig om niet te voorzien in alles waar u om smeekt.
Susannah Spurgeon begon met schrijven toen ze als weduwe was achtergebleven. De laatste dingen waarmee ze zich bezighield golden niet haarzelf, maar Christus - om Zijn trouw te verkondigen aan de generaties na haar. Ze bleef zich verblijden in de Heere en in donkere tijden zocht ze troost in Zijn Woord.
In haar meditaties spoort Susannah Spurgeon haar lezers aan om heilig te leven, Christus lief te hebben en rust te vinden in Hem. Na elke meditatie zijn vragen opgenomen, zodat deze bundel ook goed leent voor gesprekskringen.
Eerder verscheen van Susannah Spurgeon de meditatiebundel Een tafel in de wildernis.
Images
Spurgeon, Susannah - De woestijn zal bloeien
De Boekenkamer Kootwijkerbroek

Beste bezoeker,

Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.

De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers