Ce titre ne peut être commandé.
Ce titre ne peut pas être commandé en ce moment. Veuillez réessayer plus tard
Titre

Met Paulus op reis

Auteur
Éditeur

Banier

Prix

7,50(Excl. toute livraison)

Détails

195pp, Hardcover

Plus d'informations
J. Kanendonk-Gijssen: Met Paulus op reis

Plotseling schiet een felle bliksemschicht door de lucht. Met een smak valt Paulus op de grond.
Op hetzelfde moment hoort hij een stem uit de hemel: 'Saul, Saul, wat vervolgt gij Mij?'

Tijdens zijn reis naar Damaskus wordt Saulus stilgezet door een verblindend licht. De Heere Zelf geeft hem de opdracht om het Evangelie aan de heidenen te brengen. Zo wordt de eens vurige christenvervolger een nog vuriger prediker van Gods Woord.

De Heilige Geest wijst Paulus de weg naar Filippi, Korinthe, Athene en vele andere plaatsen. Diezelfde Geest geeft ook vrucht op de prediking. Tegenstand blijft Paulus zeker niet bespaard. Toch weet de apostel dat hij mag gaan in het voetspoor van zijn Zaligmaker. Zo mag hij aan het eind van zijn leven belijden dat hij de goede strijd heeft gestreden.

In dit boek gaat de lezer met Paulus mee op reis. Het biedt een complete en levendige beschrijving van alle gebeurtenissen tijdens zijn leven en in het bijzonder tijdens zijn zendingsreizen.

De prachtige illustraties van Jack Staller maken het verhaal compleet.
De Boekenkamer Kootwijkerbroek

Beste bezoeker,

Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.

De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

Nouveaux livres deDe Boekenkamer

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers