Titre

Vervolmaking / Deel 3 van de Homo Transversalis trilogie

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789464050554

Éditeur

Brave New Books

Prix

6,50

Détails

2020, 247pp, paperback. In uitstekende staat.

Plus d'informations
Deel 3 van de Homo Transversalis trilogie.Tijdens de expeditie van de Verwachtingsvol is gebleken dat, in tegenstelling tot andere universa, het eigen heelal (nog) niet een staat van perfectie heeft bereikt. De AI Mercurius heeft in opdracht van zijn moeder Aurora het experimentele schip naar een universum geleid dat wèl die staat van perfectie heeft om daar te leren wat er aan het eigen heelal ontbreekt. Ook de groep rond professor René Pouillard beseft dat de oprichting van het Nieuwe Aardse Imperium weliswaar geheel gepland is, maar dat de realisatie ervan nog wel even moet plaatsvinden. Daarvoor is onder andere de inzet van de Homo Imperator nodig, voortgekomen uit de gedevolueerde nakomelingen van de oorspronkelijke Aardse mensheid, maar is de Homo Imperator daar al klaar voor? Ex-Diplomaat Samuel Dettingworth is na een aantal carrière-wendingen nog eenmaal in stasis gegaan om behulpzaam te zijn bij het leggen van contacten met de bannelingen in het Peaceful-stelsel. De New Hope-kolonisten daar proberen hun nieuwe wereld zo goed mogelijk in te richten, maar stuiten ook op tegenslagen. Al deze partijen streven elk op hun eigen manier naar de vervolmaking.
Images
Van Doorn, Arie - Vervolmaking / Deel 3 van de Homo Transversalis trilogie
BoekenVoorBoeken Groningen

Als u een boek bij ons koopt, gaat een deel van de opbrengst naar Stichting Booksteps. Stichting Booksteps koopt hiervoor (school)boeken voor bibliotheken in N-Oeganda. Zo levert BoekenVoorBoeken een bijdrage aan een betere wereld. Een wereld waarin kinderen gelijke kansen krijgen om zich te kunnen ontwikkelen.

We hebben een breed scala aan mooie, tweedehands boeken voor u beschikbaar!

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie BoekenVoorBoeken.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec BoekenVoorBoeken
  • Après votre commande vous et BoekenVoorBoeken recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de BoekenVoorBoeken
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • BoekenVoorBoeken peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers