Ce titre ne peut être commandé.
Ce titre ne peut pas être commandé en ce moment. Veuillez réessayer plus tard
Titre

Onder de woestijnhemel

Auteur
Éditeur

Kok, Kampen

Prix

8,95(Excl. toute livraison)

Détails

509pp, paperback

Plus d'informations
Linda Chaikin: Onder de woestijnhemel

 

Allison Wescot geniet van haar werk als verpleegster op het zendings-hospitaalschip Mercy, dat in 1914 op de Nijl gestationeerd is. Wanneer ze een paar dagen verlof krijgt, maakt ze met een groep archeologen een uitstapje naar de Aleppo-woestijn. Maar de rust duurt niet lang. In de hete Egyptische woestijn komen twee mensen om het leven.

 

Voordat Allison goed en wel beseft wat haar overkomt, raakt ze betrokken bij spionagewerk en wordt ze ondervraagd door een verontrustend knappe Britse officier, die voortdurend in haar omgeving opduikt. Hij is niet de enige die denkt dat Allison kostbare informatie heeft. Ergens zijn documenten verstopt, die voor de oorlog van groot belang zijn. Voor die informatie zijn verschillende partijen bereid een moord te plegen. Wie kan Allison nog vertrouwen?
De Boekenkamer Kootwijkerbroek

Beste bezoeker,

Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.

De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers