Titre

Ontmoetingen met bijzondere mensen

Auteur
Langue

néerlandais

Éditeur

Mirananda

Prix

12,00

Frais de livraison

€ 6,00

Détails

1981, 2de, 320p, pb, als nieuw

Plus d'informations
Gurdjieff heeft het denken van de afgelopen 100 jaar sterk beïnvloed. Hij was rond 1900 een van de mensen die 'het werken aan onszelf' introduceerde; dit heeft veel mensen diep geroerd en gestimuleerd om de zin van het leven op een totaal andere manier te ervaren.

Op ongeveer 37-jarige leeftijd start Gurdjieff met een aantal studenten in Moskou en Petersburg om zijn inmiddels omvangrijke kennis over te dragen. Door geschriften en boeken van zijn leerlingen kunnen we vanaf dat moment Gurdjieff en zijn werken nauwkeurig volgen. Ook door het verschijnen van zijn eerste boek 'Ontmoetingen met bijzondere mensen' komen wij meer te weten over de bijzondere mens Gurdjieff.

In 'Ontmoetingen' vertelt Gurdjieff over zijn jeugd in het zo wonderlijke gebied van Russisch Transkaukasië; een gebied doordrenkt van tradities en legenden, een gebied waar de onzichtbare wereld vaak directer en reëler ervaren wordt dan de tastbare werkelijkheid om ons heen. Hij geeft een beeld van de warme en diepe relatie met zijn vader, over zijn eerste leermeesters en over zijn studie en vorming.

Hij beschrijft zijn grote reizen, voornamelijk in Centraal Azië, op zoek naar het verborgen weten. Het zijn simpele en soms anekdotische verhalen over alledaagse dingen en reisbelevenissen. Desondanks ontdekken we, voornamelijk tussen de regels door, dat Gurdjieff een mens was voor wie het leven geen ander doel heeft dan het streven naar bewustwording en het leren luisteren naar de innerlijke
Images
Gurdieff - Ontmoetingen met bijzondere mensen
managementbib.com Wilrijk

Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie managementbib.com.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec managementbib.com
  • Après votre commande vous et managementbib.com recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de managementbib.com
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • managementbib.com peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers