Titre
Dodelijk dilemma
Auteur
King, Stephen
Langue
néerlandais
ISBN
9789024526864
Éditeur
Poema
Prix
€ 4,50(Excl. toute livraison)
Détails
2000, 17e druk, 455 pp pocket (in goede staat!, bladsneden iets verkleurd) Staat van het boek: 8.0
Plus d'informations
(Poema)
ISBN 9024526868
17e druk 2000
455 pp pocket
(in goede staat!, bladsneden iets verkleurd)
Staat van het boek: 8.0
John Smith is een normale man: hij heeft een baan die hem bevalt, is verliefd op zijn vriendin en is gewoon gelukkig. Maar hij krijgt een vreselijk ongeluk, en als hij vier jaar later uit zijn coma ontwaakt, is de wereld drastisch veranderd.
Johns vriendin is getrouwd met een andere, zijn moeder is een religieuze fanatica geworden en John zelf heeft een bijzonder vermogen gekregen: als hij iemand aanraakt, kan hij het verleden en de toekomst van diegene zien.
John is eigenlijk bang voor zijn gave en wil weer een normaal leven leiden. Maar dan krijgt hij de kans om een enorme catastrofe te voorkomen. Moet John zichzelf opofferen om de levens van miljoenen onbekenden te redden? En wie zal hem ooit geloven?
Prijs €4,50
Images
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
- Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.