Titre

Overwerk(t) in de actieve welvaartstaat

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789033456596

Éditeur

Acco, Uitgeverij

Prix

24,00

Frais de livraison

€ 6,00

Détails

2004, 1ste, 492pp, pb met flappen nieuw

Plus d'informations
Het blijft verbazingwekkend hoe weinig we eigenlijk weten over werk in onze samenleving.
Ons kennen botst niet zelden op de hoog opgetrokken muren van fabriek of bureau. In dit boek openen 31 arbeids- en organisatiekundigen uit Vlaanderen en Nederland de zwarte doos. Ze leiden ons binnen in de wereld van de flexibiliteit, het teamwerk en innovatie. Ze leren ons wanneer er echt geleerd wordt in de lerende organisatie. En waarschuwen voor overwerkt werk voor de enen en voor gebrek aan werk voor de anderen in deze creatieve economie. Ze vragen zich af of er niet meer werk van hier naar ginder gaat dan dat er werknemers van ginder naar hier komen. Maar ze stellen vooral vast dat zij die ooit kwamen er minder goed aan toe zijn. Ze illustreren dat in die nieuwe economie computers lang niet altijd werken. Daarom laten ze ons kennis maken met het knowledge management. Voortdurend meten is hun missie, maar ze beseffen dat ze daarom nog niet weten. Ze tonen ons hoe het human resources management op dat alles inwerkt. Tegelijkertijd vragen ze zich af wat de plaats is van de vakbond en het sociaal overleg in deze genetwerkte wereld. Ze pleiten voor actief werk in de actieve welvaartstaat en laten dat graag weten aan diegenen die daar werk willen van maken. Maar bovenal schreven ze een kritisch werk, wars van mythes en clichés over en aan het werk.
Images
Hootegem, Geert van / Cambre, Bart .Red) - Overwerk(t) in de actieve welvaartstaat
managementbib.com Wilrijk

Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie managementbib.com.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec managementbib.com
  • Après votre commande vous et managementbib.com recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de managementbib.com
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • managementbib.com peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers