Titre

Dagboek van een dienstmeisje

Auteur
Éditeur

De Banier

Prix

11,50(Excl. toute livraison)

Disponible

2 copies

Détails

367pp, paperback

Plus d'informations
Gilbert Morris: Dagboek van een dienstmeisje
 
Vijf november 1852
Bijna vanaf het eerste moment dat ik Davis zag, heb ik van hem gehouden. Het is dwaas en belachelijk en ik schaam me ervooor. Maar ik schrijf eerlijk op hoe ik me nu voel. Ik zou niet onder hetzelfde dak met hem kunnen leven, terwil hij met een andere vrouw is getrouwd.
 
Als haar moeder overlijdt, vertrekt Gervase Howard, samen met haar kat, mister Bob, naar Londen. Ze gaat er werken als dienstmeisje in het huishouden van de Wingates. In het huis van deze adellijke familie ontmoet ze Davis, de oudste zoon van de Wingates. Hij zal zijn vader opvolgen in het bedrijf. Maar diep in zijn hart leest hij liever spannende boeken.
Gervase voelt een diepe genegenheid voor Davis, maar ze beseft dat haar liefde voor hem geen kans heeft. Hun posities in de maatschappij zijn zo verschillend dat ze haar gevoelens wel moet verbergen.
 
Gilbert Morris is een van de meest populaire christelijke schrijvers in Amerika. Zijn liefde voor de geschiedenis heeft hij al in veel romans verwerkt. Met een van zijn boeken won hij de Christy Award, een belangrijke prijs voor christelijke fictie.
Images
Morris, Gilbert - Dagboek van een dienstmeisje
De Boekenkamer Kootwijkerbroek

Beste bezoeker,

Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.

De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie De Boekenkamer.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec De Boekenkamer
  • Après votre commande vous et De Boekenkamer recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de De Boekenkamer
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • De Boekenkamer peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers