Titre

Mozart / deel I

Auteur
Langue

néerlandais

Éditeur

Het Spectrum, Utrecht, 1958 (Prisma Boeken nr. 299)

Prix

2,00(Excl. toute livraison)

Détails

Paperback, 239 bladzijden. Opdracht voorin.

Plus d'informations
Mozarts naam is bekend bij ieder die ook maar ooit naar muziek luistert. Zou het meer dan tienmaal in het jaar voorkomen dat de gezamenlijke omroepprogramma's deze naam nergens in de luistergidsen vermelden? 'Mozart' is de naam die de universele muziek voor ons oproept. Daarom is het bewogen leven van deze grote meester waard om door velen gekend te worden.
Het eerste deel van Paumgartners briljante biografie laat ons aanschouwen hoe het beeld van de jonge musicus wordt gevormd: uit de cultuur van zijn tijd; uit zijn naast omgeving: Salzburg, zijn familiekring, zijn ouderlijk huis; en uit zijn kinder- en jongelingsjaren. De kleine Wolfgang werd vroeg een wonderkind, misschien het wonderlijkste en meest stralende van al die jeugdige sterren van wie de geschiedenis weet te gewagen. Hij behaalde successen die hem lichamelijk en moreel hadden kunnen overweldigen, had hij niet in zijn vader een verstandige pedagoog bezeten. Deze heeft de zevenjarige knaap, samen met het zes jaar oudere zusje, op een reis van drie jaar lang door Europa in tal van steden, zelfs in Parijs en Londen, laten optreden en intussen de grondslag gelegd voor de muzikale studies, vooral in de compositie, die hem na zijn tiende jaar wachten, De twaalfjarige zal in Wenen van zich laten spreken door zijn, door hemzelf gedirigeerde mis en door zijn eerste 'opera', het zangspelletje 'Bastien et Bastienne'. Wij volgen hem verder bij de caleidoscopisch afwisselende reistaferelen van zijn jonge jaren: weer naar Parijs met zijn moeder, drie malen naar Italië, naar Duitsland en wéér naar het hart der beschaafde wereld, Parijs, dat hem teleurstelt... En steeds blijft het idyllische Salzburg in het middelpunt staan, al wordt het hem tot een gevangenis door zijn dienstverband bij de tirannieke aartsbisschop, waaraan hij op zijn eenentwintigste jaar ontsnapt om in Wenen een ongewisse toekomst tegemoet te gaan.
Images
Paumgartner, Bernhard - Mozart / deel I
Leesluis Nuis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.

Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.

We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.

De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.

Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Leesluis.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Leesluis
  • Après votre commande vous et Leesluis recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Leesluis
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Leesluis peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers