Titre
De Volkeren der Aarde door Gene Zijde bezien
Auteur
Rulof, Jozef
Langue
néerlandais
Éditeur
Stichting Geestelijk-Wetenschappelijk Genootschap "De Eeuw van Christus"
Prix
€ 12,00(Excl. toute livraison)
Détails
gebonden, 8e druk 2004, 423 pagina's, boek als nieuw
Plus d'informations
De vraag waarom God, die al zijn kinderen liefheeft, het toe kon staan dat er een oorlog werd ontketend kan alleen door de mens die aan Gene Zijde het licht heeft bereikt, worden beantwoord. Het ware Golgotha voor de mens op Aarde wordt duidelijk gemaakt. …De mens hebben ze heerlijk gevild, zijn huid afgestroopt; in uw oorlog werd er licht van gemaakt. Weten wij ook, natuurlijk. Ze hebben de mens gevild voor zijn huidje, dat is méér dan een kruisdood. De mens die dat kon ondergaan en zegt: ‘Mijn God, mijn God, wat heb ik gedaan dat dit mij overvalt?’ dát is de bewuste! … (uit deel 1 van de 57 lezingen)
Door de vele profetieën mogen we een blik slaan in onze toekomst en worden we aangespoord de lessen uit de oorlog in te zetten voor de opbouw van een betere wereld.
…Enkeling, massa en mensheid, de meesters, Engelen uit de hoogste sferen, staan naast u, zij zullen u met hun wijsheid en hun brandende, bewuste liefde helpen. Het besef hoe gij na het sluiten van de vrede zult moeten handelen, zult gij ook door hen ontvangen, hun weten komt in uw leven. Ook nu zijn de staatslieden slechts de stukken op het wereldschaakbord, maar de meesters spelen thans niet om het verslaan van een duistere vijand, de inzet is thans de stoffelijke en geestelijke opbouw van de gehele wereld. En ze doen zet na zet met dezelfde zekerheid als toen het erom ging de heidenen te vernietigen. Aan deze Zijde liggen de documenten, die beschrijven hoe de Aarde en de mensheid zullen worden. Het heet het ‘Boek des Levens’ en het werd geschreven door de hoogste Meesters aan deze Zijde, door Christus zelf kwam het tot stand. Het behoort tot Zijn Eeuw. Het is voor elkeen op Aarde. Daarin staat beschreven, hoe die Eeuw gaat worden. Het Boek luidt de nieuwe tijd in, het vertelt hoe de wereld na de strijd zal zijn, dan, als de opbouw een aanvang heeft genomen…
Images
Ik verkocht in eerste instantie alleen boeken van Jozef Rulof maar inmiddels ook van andere auteurs die over spiritualiteit schrijven of aanverwante onderwerpen. Het zijn voor het merendeel boeken uit nalatenschappen en ik heb afgesproken ze zonder winstoogmerk te verkopen. Soms zit er ook een boek van een andere categorie tussen en dat zet ik dan er bij. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Als u meerdere boeken in één keer bestelt probeer ik dat in één aangetekend pakket te versturen. Dat is wel wat duurder, maar per boek zijn dan de verzendkosten toch vrij laag en u hebt meer zekerheid over een goede ontvangst.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Eeuwige Wijsheid
- Après votre commande vous et Eeuwige Wijsheid recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Eeuwige Wijsheid
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Eeuwige Wijsheid peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.