Ce titre ne peut être commandé.
Ce titre ne peut pas être commandé en ce moment. Veuillez réessayer plus tard
Titre

Brommer op zee met een nawoord van Karel van h

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789061691730

Éditeur

Maarten Muntinga, 1993

Prix

6,50(Excl. toute livraison)

Détails

Nette paperback.,297 pag.

Plus d'informations
Samenvatting
Brommer op zee bevat eenentwintig verhalen van de grootste verteller in de hedendaagse literatuur, J.M. A. Biesheuvel. De auteur zelf heeft hiervoor een keuze gemaakt uit zijn zes tot nu toe verschenen bundels Zn de bovenkoot, Slechte mensen, Het nul van de wereld, De Weg naar het Licht, De verpletterende werkelijkheid en Duizend vlinders.

Deze juweeltjes van vertelkunst, waaronder het tragi-komische verhaal “Tanker Cleaning’ en de ontroerende verhalen ‘Opstapper’ en ‘Giuliano’, worden gevolgd door een uitgebreide bibliografie.

Ook is een nawoord opgenomen, “Tsjechov en Biesheuvel’, van Karel van het Reve, waarin deze de overeenkomsten in het werk van beide schrijvers aantoont
Images
Biesheuvel ,Maarten - Brommer  op zee met een nawoord van Karel van h
Ankerboek Uithuizermeeden

DE REKENING WIL NOG WEL EENS IN DE SPAM BELANDEN DUS ALS u BINNEN 3 DAGEN NIETS HOORT KIJK DAAR DAN EVEN
Ankerboek is een Algemeen antiquariaat.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers