Titre
THE CASE FOR MIRACLES ~ A Journalist Investigates Evidence for the Supernatural
Auteur
Strobel, Lee
Langue
Anglais
ISBN
9780310259183
Éditeur
Zondervan
Prix
€ 8,00(Excl. toute livraison)
Détails
2018, 320pp, linnen hardcover met stofomslag; heel goed exemplaar; zie eigen foto's
Plus d'informations
New York Times- bestsellerauteur Lee Strobel richt zijn onderzoek op de brandende vraag: is het werkelijk geloofwaardig om te geloven dat God vandaag de dag op bovennatuurlijke wijze ingrijpt in het leven van mensen?Dit provocerende boek begint met een onwaarschijnlijk interview waarin Amerika's meest vooraanstaande scepticus een schijnbaar overtuigend betoog opbouwt tegen het wonderbaarlijke. Maar dan reist Strobel het land door om wetenschappers te ondervragen om te zien of ze een sluitende verklaring kunnen bieden voor atheïstische bezwaren. Onderweg stuit hij op verbluffende verhalen over genezingen en andere fenomenen die simpelweg niet met naturalistische oorzaken kunnen worden verklaard. Het boek bevat de resultaten van een exclusieve nieuwe wetenschappelijke peiling die aantoont dat wonderverhalen veel vaker voorkomen dan mensen denken.Bovendien duikt Strobel in de meest controversiële vraag van allemaal: hoe zit het met wonderen die niet gebeuren? Als God in de wereld kan ingrijpen, waarom doet hij dat dan niet vaker om lijden te verlichten? Veel Amerikaanse christenen schamen zich voor het bovennatuurlijke en willen niet vreemd of extreem overkomen op hun medemens. Toch laat The Case for Miracles niet alleen zien dat het wonderbaarlijke mogelijk is, maar ook dat God nog steeds op ontzagwekkende manieren ingrijpt in onze wereld. Dit is een uniek boek dat alle kanten van deze kwestie onderzoekt en eindigt met een hartstochtelijke verdediging van Gods goddelijke handelen in het leven van vandaag.
Images
Na uw bestelling mail ik u z.s.m. het totaalbedrag en mijn gegevens.
Zodra de betaling binnen is zal ik de bestelling versturen.
Post NL:
Code 0: Post NL: tot 50 gram € 2.80
Code 1: Post NL: brievenbuspakket (tot 350 gram): € 3.95
Code 2: Post NL: brievenbuspakket (tot 2 kg): € 3.95
Code 3a: DHL: pakket afleveren bij huisadres door DHL: € 7.00
Code 3b: DHL: zelf ophalen bij DHL-servicepunt € 4.50
Code 3c: Post DPD (thuis bezorging)= € 6.75 (-3kg)
* België: DPD: € 8.88 / afhaalpunt € 8.20 ~ Post NL: € 9.00 (- 3kg)
* Duitsland: DPD € 7.80 (-3kg)
In de mail die u ontvangt, staan deze tarieven zodat u kunt kiezen.
De code staat meestal bij 'meer info'.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Twice
- Après votre commande vous et Twice recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Twice
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Twice peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.