Titre

Help , Mijn Partner Heeft een Ex . ( Adviezen voor de tweede vrouw . ) Je ontmoet de man van je leven - maar wat als blijkt dat je droomprins pas gescheiden is en tijdelijk een tweekamerflat bewoont? Eindelijk een boek voor de groeiende schare '-

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789063052317

Éditeur

Archipel , Uitgeverij .

Prix

15,00(Excl. toute livraison)

Détails

paperback in als nieuwe staat - 4625 - 1e dr 2006 - 160 p. - 190 gr. - 12,5x20 cm - 2,7 cm dik

Plus d'informations
- Eindelijk een boek voor de groeiende schare 'tweede vrouwen' die samenleeft met een man die al een serieuze relatie heeft gehad.

Ik heb altijd gedroomd van de prins op het witte paard, net als in Sneeuwwitje. Dat hij zou komen aanfietsen met een kinderzitje achterop was wel het laatste dat ik had verwacht!

Voor veel vrouwen betekent het vinden van de ware liefde niet altijd een happy ending. Ze vinden niet alleen de man van hun dromen, maar ook zijn ex en misschien wel zijn kinderen. In Help, mijn partner heeft een ex! leiden ervaringsdeskundigen de lezeressen door de wereld van moeilijke scheidingen en gespan-nen relaties met de ex, van het creëren van een nieuw thuis tot het omgaan met financiële kwesties. Met gezond verstand en een goede dosis humor doet dit boek dienst als kaart en kompas in een landschap zonder duidelijke grenzen.

Ann Kunish (1964) is geboren in de Verenigde Staten. Ze was professioneel muzikant en werkt nu als vertaalster en recensente. Veslemøy Østrem (1970) is Noorse en werkt reeds twaalf jaar in de journalistiek. Beide vrouwen zijn ervaringsdeskundige: ze weten hoe het is de 'tweede vrouw' te zijn.
Images
Kunish , Ann . & Veslemoy Ostrem . [ isbn 9789063052317 ] 4625 - Help , Mijn Partner Heeft een Ex . ( Adviezen voor de tweede vrouw . ) Je ontmoet de man van je leven - maar wat als blijkt dat je droomprins pas gescheiden is en tijdelijk een tweekamerflat bewoont? Eindelijk een boek voor de groeiende schare '-
Kunish , Ann . & Veslemoy Ostrem . [ isbn 9789063052317 ] 4625 - Help , Mijn Partner Heeft een Ex . ( Adviezen voor de tweede vrouw . ) Je ontmoet de man van je leven - maar wat als blijkt dat je droomprins pas gescheiden is en tijdelijk een tweekamerflat bewoont? Eindelijk een boek voor de groeiende schare '-
DE ESOTERIER Amstelveen

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .

IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen

info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133

Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie DE ESOTERIER.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec DE ESOTERIER
  • Après votre commande vous et DE ESOTERIER recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de DE ESOTERIER
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • DE ESOTERIER peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

Nouveaux livres deDE ESOTERIER

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers