Titre

Wakend over Rome / soldaten in de hoofdstad van het Romeinse Keizerrijk

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789058266606

Éditeur

Uitgeverij Davidsfonds - Leuven, 1e druk, 2009.

Prix

7,50

Détails

Paperback, geïll., 272pp. - Nieuw ! ( ONGELEZEN )

Plus d'informations
Tijdens de republiek was Rome een stad zonder militairen. Toen Keizer Augustus aan de macht kwam, besefte hij dat de aanwezigheid van soldaten in de stad noodzakelijk was om de politieke stabiliteit en veiligheid te garanderen. Hij richtte een elitecorps op dat moest instaan voor zijn bescherming. Daarmee was de trend tot de militarisering van de hoofdstad van het Romeinse Rijk gezet.
Als bodyguards avant-la-lettre vergezelden de praetorianen de keizer overal. Die bevoorrechte positie gaf hen heel wat uitzonderlijke bevoegdheden. Vele soldaten waren verwikkeld in intriges en complotten op zoek naar mogelijkheden om hun eigen macht te versterken. De keizer op zijn beurt buitte de band tussen de troepen in Rome en hun voormalige legioenen uit de provincies uit om de controle over zijn leger te versterken. De soldaten in Rome groeiden zo uit tot een machtige factor in het Romeinse Rijk.
In Wakend over Rome maak je kennis met de verschillende militaire eenheden in Rome, vanaf de late Republiek tot het uiteenvallen van het Romeinse Rijk. Auteur en archeoloog BERNARD VAN DAELE publiceerde bij Davidsfonds / Leuven eerder al het succesvolle Het Romeinse leger over de landstrijdkrachten en De Romeinse marine over de vloot van die legendarische krijgsmacht. Dit intrigerende boek vervolledigt het drieluik over het Romeinse leger.
Maaszicht Maasbracht

* * O P G E L E T - B E S P A A R - P O R T O * *
In Nederland en België vanaf € 35,00 GÉÉN portokosten!

Betaling na ontvangst boeken!

Betaling via PayPal is mogelijk!

SNELLE LEVERING 1 tot 2 WERKDAGEN!

PORTOKOSTEN:

NEDERLANDSE ZENDINGEN via postNL aan Nederlandse tarieven.
Boek tot 350 gram 3.95
Boek boven de 350 gram 4.50 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan 7.50 euro //

BELGISCHE ZENDINGEN via Bpost aan Belgische tarieven
Boek tot 350 gram 4.25 euro
Boek boven 350 gram 7.05 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan € 8.00 euro

ANDERE LANDEN OP AANVRAAG.

Boeken altijd degelijk en professioneel verpakt.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Maaszicht.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Maaszicht
  • Après votre commande vous et Maaszicht recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Maaszicht
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Maaszicht peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers