Titre
The Ancient Hungarians, Exhibition Catalogue
Auteur
István Fodor
Langue
Anglais
Éditeur
Hungarian National Museum, 1996.
Prix
€ 20,00(Excl. toute livraison)
Détails
Softcover, 477pp. in goede staat.
Plus d'informations
De voorbereidingen voor de 1100e verjaardag van de Hongaarse verovering zijn enkele jaren geleden begonnen. Lokale overheden, maatschappelijke en politieke organisaties, wetenschappelijke instellingen en verenigingen, evenals opeenvolgende regeringen, waren het er allemaal over eens dat deze beslissende gebeurtenis in de Hongaarse geschiedenis op passende wijze herdacht moest worden. Uiteraard namen wetenschappers die zich bezighielden met het onderzoek naar deze periode ook deel aan de voorbereidingen. Aangezien het grootste deel van de bronnen over de veroveringsperiode de afgelopen decennia letterlijk door archeologen is 'opgegraven', ontstond het idee om een tentoonstelling te organiseren met de enorme hoeveelheid vondsten voor iedereen die geïnteresseerd is in het verleden, vanzelfsprekend als eerste bij de wetenschappers die op dit gebied werkzaam zijn. We hadden twee hoofddoelen voor ogen bij het organiseren van deze tentoonstelling. Ten eerste, verslag doen van ons werk, laten zien hoe we het verleden van onze voorouders uit de veroveringsperiode hebben behandeld, en de resultaten presenteren, evenals de historische reconstructies en interpretaties die we in de loop van ons werk hebben geformuleerd. De andere was misschien wel wetenschappelijker van aard: samen met de vondsten uit nederzettingen ligt het grootste deel van de grafgiften uit de graven uit deze periode verborgen in museumdepots, zelfs onbekend bij de onderzoekers van deze spannende periode. En hoewel sommige van de meest spectaculaire en prachtige vondsten van tijd tot tijd worden gepubliceerd in boeken voor het grote publiek, gaan ze zelden vergezeld van een beschrijving van de context en verbanden van de vondst, ondanks het feit dat dergelijke gegevens onmisbaar zijn voor elke moderne, complexe analyse.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Hijkersmilde
- Après votre commande vous et Hijkersmilde recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Hijkersmilde
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Hijkersmilde peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.