Titre
De geest van de wind
Auteur
Grandes, Almudena
Langue
néerlandais
ISBN
9789044602814
Éditeur
Prometheus
Prix
€ 6,50
Détails
2004, 598 pp paperback grootformaat (zo goed als nieuw!) Staat van het boek: 9.0
Plus d'informations
(Prometheus)
ISBN 9044602810
uitgave uit 2004
598 pp paperback grootformaat
(zo goed als nieuw!)
Staat van het boek: 9.0
Het is zomer in Rota, een dorpje aan de Spaanse zuidwestkust, als Sara, directiesecretaresse in ruste, daar een huis betrekt. Haar buurman is Juan, een arts die samenwoont met zijn achterlijke broer Alfonso en met Tamara, zijn tienjarige dochter.
Juan heeft ooit zijn jeugdliefde Rosaria verloren aan zijn broer Damián. Hoewel zij later toch weer zijn minnares wordt en ze hem zelfs een dochter schenkt, is de haat voor zijn broer onoverkomelijk. Als hun dochtertje negen jaar is, komt Rosaria om bij een auto-ongeluk; Damián sterft zeven maanden later als hij dronken van de trap valt en op zijn hoofd landt.
Sara is het kind van zeer arme ouders, die in de burgeroorlog tegen Franco streden, maar ze groeide op bij rijke pleegouders. Op de dag na haar zestiende verjaardag wordt Sara tot haar verbijstering per taxi naar haar biologische ouders teruggebracht; de pleegmoeder heeft haar taak volbracht. Sara voelt zich verraden en wapent zich emotioneel. Daardoor leidt ze een eenzaam en geïsoleerd leven.
Dan ontmoeten Juan en Sara elkaar, door toedoen van hun beider werkster Maribel. Langzamerhand verandert hun leven ten goede en verzoenen ze zich met het verleden.
Prijs €6,50
Images
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
- Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.