Titre

Public relations - een kennismaking

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789062836703

Éditeur

Muiderberg : Dick Coutinho, 1986

Prix

4,00

Détails

Paperback, 137 pp. Redelijk

Plus d'informations
ISBN 9062836704 Veel onderstrepingen en omcirkelingen. Verder in prima staat.

Public relations (pr) of publieke relaties is het beheren en verspreiden van informatie over een individu of een organisatie om de publieke perceptie ervan te beïnvloeden. Daartoe wordt gebruikgemaakt van interne en externe communicatie om een bepaald publiek te informeren of te beïnvloeden met behulp van persberichten, advertenties, promoties en speciale gebeurtenissen. Aan de andere kant heeft pr ook een signaalfunctie om trends en zaken uit de buitenwereld op te merken en ernaar te handelen.

"In onze ingewikkelde wereld gaat communicatie niet meer op de bonnefooi, maar vereist een zekere organisatie. Public relations nu kan worden gezien als het organiseren van communicatie. Dat moet planmatig gebeuren en daar is vakkennis, menskracht en geld voor nodig. Dit boek is bedoeld als een eerste kennismaking met het P.R.-vak, dat behalve een omvangrijk praktijkveld inmiddels ook een uitvoerig studieveld is geworden. Het biedt een overzicht van het vakgebied. Beschreven wordt op welke niveaus P.R. kan worden bedreven, wat de taken en doelstellingen van het vak zijn en welke plaats het heel binnen een organisatie. Ook wordt aangegeven wat P.R. niét is en hoe het zich verhoudt tot andere vormen van communicatie. De auteur gaat voorts in op de praktische toepassingen en laat zien hoe een P.R.-plan opgezet kan worden. Ook worden kwesties van kritiek en ethiek van het vak aangeroerd. Aan het boek zijn ook opdrachten toegevoegd, waarmee de student zelf aan de slag kan gaan. Aan de hand van vier praktijkgevallen wordt aangegeven hoe bepaalde situaties in de dagelijkse werkelijkheid kunnen worden aangevat. Natuurlijk gaat het hier om voorbeelden, niet om pasklare oplossingen. P.R. is een vak dat men in de eerste plaats al doende leert."

-------------
Anne van der Meiden (Enschede, 4 juni 1929 – Nijverdal, 2 juni 2021) was een Nederlands theoloog en communicatiewetenschapper. Aan de Rijksuniversiteit Utrecht was hij hoogleraar in de massacommunicatie en de public relations.
Van der Meiden werd geboren in een christelijk gereformeerd gezin. Hij was een neef van de christelijk gereformeerde hoogleraar in de theologie Leendert Huibert van der Meiden.
Na zijn schoolopleiding op het gymnasium in Enschede studeerde hij theologie. Daarna werd hij predikant voor de vrijzinnige geloofsgemeenschap van Meerkerk die was aangesloten bij de Vereniging van Vrijzinnig Hervormden (VVH, thans Vereniging van Vrijzinnige Protestanten VVP) en tevens onderdak bood aan de leden van de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap NPB (voorheen de Nederlandse Protestantenbond).
Hij studeerde daarnaast ook marketing en communicatiewetenschappen. In 1972 promoveerde hij op ethiek in de propaganda voor het vakgebied wijsgerige ethiek; de titel van zijn dissertatie is Mensen winnen. Van der Meiden heeft op verscheidene instellingen van het hoger beroepsonderwijs en universitair onderwijs gedoceerd in de massacommunicatie en de public relations waar hij uiteindelijk hoogleraar in werd. Op 2 juni 1994 ging hij met emeritaat. Ter gelegenheid van zijn emeritaat gaf hij een afscheidscollege onder de titel 'Met raad verlegen'. (Wikipedia)
Images
Meiden, Anne van der - Public relations - een kennismaking
Meiden, Anne van der - Public relations - een kennismaking
Meiden, Anne van der - Public relations - een kennismaking
Meiden, Anne van der - Public relations - een kennismaking
Apollonius Sint Hubert

Bestelt u meerdere boeken, dan verzenden wij ze samen en betaalt u maar één keer verzendkosten. Bij bestellingen met een totaalbedrag van € 50,00 of meer is binnen Nederland de verzending gratis - bij bestellingen onder de 10 kg.
Mocht u binnen 1 dag na de bestelling geen reactie hebben, kijk dan bij de spam/ongewenste post.
Verzendingen vinden plaats na ontvangst van betaling.
Alleen verzendingen binnen de EU.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Apollonius.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Apollonius
  • Après votre commande vous et Apollonius recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Apollonius
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Apollonius peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers