Titre

Vooruit / Voorbereiding op het Staatsexamen NT2

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789024458349

Éditeur

Boom

Prix

40,00

Détails

2024, 248pp, paperback, nieuw, ongebruikt

Plus d'informations
Vooruit!, herziene editie Vooruit! is een boek om extra te oefenen met luisteren, lezen, schrijven en spreken voor niveau B1. Het is geschreven voor NT2-cursisten die het Staatsexamen NT2 programma I willen gaan doen. Voor een examen bereid je je voor op dezelfde manier als voor een sportwedstrijd: door trainen, trainen, trainen. Door veel oefening met origineel en authentiek oefenmateriaal worden de kandidaten voorbereid op het examen. Na het doorwerken van Vooruit! komen ze op het echte examen niet meer voor verrassingen te staan. Deze herziene editie van Vooruit! bestaat uit zeven hoofdstukken en een intermezzo, met de thema’s Media, Wereldburger, Opleidingen, Stage en werk zoeken, Aan het werk, Veilig en gezond en Vrije tijd en ontspanning. Het boek en de website sluiten nu nog beter aan bij de eisen en de aanpak van het staatsexamen. De cursist leert strategieën aan, krijgt handige examentips en maakt na elk hoofdstuk de balans op over de eigen vorderingen. In de eerste vier hoofdstukken staat het aanleren van examenvaardigheden centraal; de hoofdstukken 5 tot en met 7 bootsen steeds meer de examensituatie na. Bij dit werkboek hoort een website met aanvullend oefenmateriaal, audio- en videofragmenten, handige links en een docentenhandleiding.
Images
Berntsen, Annet, Borgesius, Merel, Posthumus Meyjes, Sandy - Vooruit / Voorbereiding op het Staatsexamen NT2
Maxim boeken Haarlem

 

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Maxim boeken.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Maxim boeken
  • Après votre commande vous et Maxim boeken recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Maxim boeken
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Maxim boeken peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers