Titre
Turks gambiet
Auteur
Akoenin, Boris
ISBN
9789044500653
Éditeur
De Geus
Prix
€ 4,50
Détails
2001, 220 pp hardcover gebonden met stofomslag (naam voorin, zo goed als nieuw!) Staat van het boek: 9.0
Plus d'informations
(De Geus)
ISBN 9044500651
uitgave uit 2001
220 pp hardcover gebonden met stofomslag
(naam voorin, zo goed als nieuw!)
Staat van het boek: 9.0
Erast Fandorin, die zijn speurderstalent inmiddels heeft bewezen, moet een Turkse spion ontmaskeren. Terwijl Rusland in conflict is met het Osmaanse Rijk, brengt de mooie Varja, een feministe avant-la-lettre, een bezoek aan het Russische legerkamp, waar ook een aantal journalisten zijn ondergebracht. Haar verloofde werkt er op de coderingsafdeling. Op de dag dat Varja arriveert, wordt een belangrijke geheime militaire order op mysterieuze wijze veranderd. De vervalsing leidt tot strategische winst voor de Turken. Wie kan het bericht hebben vervalst? Varja's verloofde lijkt de dader, maar Fandorin gelooft daar niets van.
Recensie(s)
Tijdens de Russisch-Turkse oorlog in het vierde kwart van de negentiende eeuw reist de jonge, vrijgevochten Russische vrouw Varja naar een Russisch legerkamp in Bulgarije om bij haar verloofde te zijn die daar op de codeerafdeling werkt. Onderweg raakt ze in moeilijkheden en wordt gered door de speurder Fandorin, die bezig is een Turkse spion te ontmaskeren. Als in het kamp een belangrijk document vervalst wordt, wat leidt tot terreinwinst voor de Turken, wordt Varja's geliefde verdacht, maar Fandorin twijfelt aan diens schuld. Dit is slechts de kern van een veel grotere intrige, die te maken heeft met o.a. de politieke en culturele problemen op de Balkan, de journalistiek in die tijd en het opkomende feminisme. Dit klinkt nogal zwaarwichtig, maar dat is de roman helemaal niet. Het is een buitengewoon prettig leesbare detective - annex avonturenroman: spannend, vrolijk, af en toe heel geestig, en zeer vlot geschreven, met vaak een kleine knipoog naar de lezer. Kleine druk.
Prijs €4,50
Images
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
- Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.