Titre

Outsiders. Studies in the sociology of deviance

Auteur
Langue

anglais

ISBN

9780029021408

Éditeur

The Free Press

Prix

7,50

Détails

1963 (uitgave 1973) 214 p, paperback/pocket

Plus d'informations
Becker is vooral bekend door zijn boek Outsiders (1963), dat de grond vormde voor de etiketteringstheorie. Zijn werk wordt geassocieerd met het symbolisch interactionisme en het sociaal constructivisme, hoewel hij zelf deze labels niet onderschrijft. Onder meer omdat hij ook zelf een student was aan de universiteit van Chicago wordt hij gezien als een lid van de tweede 'Chicago school of sociology', met onder meer Erving Goffman en Anselm Strauss.

In zijn boek Outsiders stelt hij de hypothese voor dat gedrag niet onder de categorie valt van 'afwijkend' door de handeling zelf, maar door de reactie van anderen op die handeling. Een bepaalde handeling is bijvoorbeeld een misdrijf of een teken van waanzin omdat anderen op die handeling dat etiket of label plakken. In die zin is het label van 'deviant gedrag' geen fenomeen dat gewoon gegeven is in de wereld, maar iets dat juist cultureel geconstrueerd wordt door de interactie tussen mensen.
Images
Howard S. Becker - Outsiders. Studies in the sociology of deviance
CANON SOCIAAL WERK Amsterdam

De Canon sociaal werk is het digitale wikipendium voor de geschiedenis van de sociale sector, in de meest brede betekenis van het woord. Auteurs en medewerkers van de website www.canonsociaalwerk.eu bieden in dit antiquariaat boeken voor een vriendenprijs aan. Met de opbrengst kan deze CANON-website zich verder ontwikkelen.

Bestellingen die verzonden moeten worden naar onze zuiderburen krijgen het tarief in rekening voor verzending vanuit Nederland naar België.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie CANON SOCIAAL WERK.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec CANON SOCIAAL WERK
  • Après votre commande vous et CANON SOCIAAL WERK recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de CANON SOCIAAL WERK
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • CANON SOCIAAL WERK peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers