Titre
Het leven op de Mississippi
Auteur
Twain, Mark
ISBN
9789067010207
Éditeur
De Bezige Bij - Amsterdam
Prix
€ 9,50
Détails
1984, 455 pp paperback (als NIEUW!) Staat van het boek: 9.5
Plus d'informations
(De Bezige Bij)
ISBN 9789067010207
uitgave uit 1984
455 pp paperback
(als NIEUW!)
Staat van het boek: 9.5
Life on the Mississippi is een memoire van Mark Twain die zijn tijd als stoombootloods op de Mississippi beschrijft, voor en na de Amerikaanse Burgeroorlog. Het boek begint met een korte geschiedenis van de rivier, vanaf de ontdekking ervan door Hernando de Soto in 1541. Het vervolgt met anekdotes over zijn opleiding tot stoombootloods, als 'jong' van een ervaren loods. Hij beschrijft met veel genegenheid de wetenschap van het navigeren op de steeds veranderende Mississippi.
De tweede helft van het boek beschrijft Twains terugkeer, vele jaren later, om per stoomboot van St. Louis naar New Orleans te reizen. Hij beschrijft de concurrentie van spoorwegen, de nieuwe, grote steden en zijn observaties over hebzucht, goedgelovigheid, tragedie en slechte architectuur. Hij vertelt ook enkele verhalen die waarschijnlijk sterke verhalen zijn.
Het boek werd gelijktijdig gepubliceerd in 1883 in de VS en Engeland en zou het eerste boek zijn dat op een typemachine werd geschreven.
Prijs €9,50
Images
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
- Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.