Parimar Boeken is momenteel afwezig,Parimar Boeken heeft de volgende melding achtergelaten:

Wij zijn van 23 april t/m 5 mei afwezig. U kunt bestellen, maar ontvangt uw bestelling dan na 5 mei

De verkoper verwacht te reageren na 25-05-2026
Titre

The Two Greatest Ideas / How Our Grasp of the Universe and Our Minds Changed Everything

Auteur
Langue

Anglais

ISBN

9780691240794

Éditeur

Princeton University Press

Prix

14,00

Détails

NIEUW, 2023, 280pp, paperback

Plus d'informations
Dit boek is een adembenemend onderzoek naar de twee grootste ideeën in de menselijke geschiedenis. Het eerste is het idee dat de menselijke geest het universum kan bevatten. De tweede is het idee dat de menselijke geest zichzelf kan begrijpen. De veelgeprezen filosofe Linda Zagzebski laat zien hoe het eerste een cultureel ontwaken ontketende dat in het eerste millennium voor Christus de wereld overspoelde en de geboorte gaf aan de filosofie, wiskunde, wetenschap en vrijwel alle grote wereldreligies. Het domineerde tot de Renaissance, toen de ontdekking van subjectiviteit de kunsten en wetenschappen ingrijpend veranderde. Dit tweede grote idee beheerste onze perceptie van de werkelijkheid tot aan het begin van de eenentwintigste eeuw.

Zagzebski onderzoekt hoe de wisselwerking tussen de twee ideeën heeft geleid tot conflicten die ons ambivalent hebben gemaakt over de relatie tussen de geest en het universum en die aanleiding hebben gegeven tot een groot aantal morele en politieke tegenstellingen over de diepste vragen waarmee mensen worden geconfronteerd. Moeten we de burgermaatschappij organiseren rond het ideaal van leven in harmonie met de wereld of rond het ideaal van individuele autonomie? Zagzebski legt uit hoe de twee grootste ideeën ons vandaag de dag nog steeds verdelen over zaken als abortus, het milieu, vrijheid van meningsuiting en ras- en genderidentiteit.

Dit panoramische boek onthult wat er ontbreekt in ons begrip van onszelf en de wereld, en stelt zich een niet al te verre toekomst voor waarin een derde groot idee, het idee dat menselijke geesten elkaar kunnen begrijpen, ons zal helpen een idee te krijgen van de hele werkelijkheid.
Images
Zagzebski, Linda Trinkaus - The Two Greatest Ideas / How Our Grasp of the Universe and Our Minds Changed Everything
Parimar Boeken Rotterdam

Portokosten voor de verzending zijn binnen Nederland 5,95 Euro. Voor de verzending naar België en Duitsland vragen wij 9,50 Euro.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Parimar Boeken.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Parimar Boeken
  • Après votre commande vous et Parimar Boeken recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Parimar Boeken
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Parimar Boeken peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers