Parimar Boeken is momenteel afwezig,Parimar Boeken heeft de volgende melding achtergelaten:

Wij zijn van 23 april t/m 5 mei afwezig. U kunt bestellen, maar ontvangt uw bestelling dan na 5 mei

De verkoper verwacht te reageren na 25-05-2026
Titre

Conquering the Pacific / An Unknown Mariner and the Final Great Voyage of the Age of Discovery

Auteur
Langue

Anglais

ISBN

9780063269064

Éditeur

HarperCollins Publishers Inc

Prix

10,50

Détails

NIEUW, 2022, 304pp, paperback

Plus d'informations
Het begon met een geheime missie waarbij kosten noch moeite werden gespaard. Spanje, dat van plan was om het handelsmonopolie van Portugal met het legendarische Oosten te doorbreken, vertrok vanuit een verborgen Mexicaanse haven om de Stille Oceaan over te steken - en daarna, en dat is cruciaal, om de nooit eerder voltooide terugkeer, de vuelta, te proberen. Vier schepen vertrokken vanuit Navidad, elk met een dreamteam van navigators aan boord. Het kleinste schip, geleid door matroos Lope Martín, een mulat die in de rangen was opgeklommen tot een van de meest gekwalificeerde piloten van die tijd, liep al snel ver vooruit en raakte op mysterieuze wijze uit de vloot verdwenen. Het was het begin van een reis van epische omvang, met muiterij, moorddadige ontmoetingen met eilandbewoners in de Stille Oceaan, verbazingwekkende fysieke ontberingen en uiteindelijk een triomfantelijke terugkeer naar de Nieuwe Wereld. Maar de piloot van het vlaggenschip van de vloot, de Augustijnse broeder-marinier Andrés de Urdaneta, haalde Martín later in om ook de vuelta te volbrengen. Hij was het die zich nu in de glorie koesterde, terwijl Lope Martín in het geheim door de Spaanse kroon werd veroordeeld tot ophanging als vergelding voor zijn diensten. De veelgeprezen historicus Andrés Reséndez zet met briljante wetenschap en meeslepende verhalen - inclusief een verbazingwekkende afloop voor de veerkrachtige Lope Martín - de zaken op een rijtje.
Images
Resendez, Andres - Conquering the Pacific / An Unknown Mariner and the Final Great Voyage of the Age of Discovery
Parimar Boeken Rotterdam

Portokosten voor de verzending zijn binnen Nederland 5,95 Euro. Voor de verzending naar België en Duitsland vragen wij 9,50 Euro.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Parimar Boeken.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Parimar Boeken
  • Après votre commande vous et Parimar Boeken recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Parimar Boeken
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Parimar Boeken peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers