Titre

Jihad !

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789038911533

Éditeur

Elmar, Uitgeverij

Prix

3,00

Frais de livraison

€ 7,65

Détails

Paperback in goede staat

Plus d'informations
Begin jaren tachtig. In het westen zijn Reagan en Thatcher aan de macht . De sovjets hebben Afghanistan bezet.
De CIA en haar westerse bondgenoten proberen het sovjetleger in Afghanistan op de knieen te krijgen en daarmee de Koude Oorlog in hun voordeel te beslissen. Hun wapen : de islamitische guerrillastrijders van de mujahideen. Hun agent : Tom Carew , een Engelse ex-SAS-soldaat.

In Jihadi beschrijft Tom Carow tot in detail de geheime operaties die hij onder verantwoordelijkheid van Londen en Washington in bezet Afghanistan onderneemt : zijn verkenningsexpedities die leiden tot het opzetten van door het westen betaalde trainingskampen voor de mujahideen ; zijn poging een vliegtuig te kapen om aan wapens te komen ; de gevechtsacties van de mujahideen tegen de Russische commando's , de spetsnas.
Tijdens deze operaties werd Carew geaccepteerd door en raakte hij bevriend met de mujahideen. Als ongelovige Europeaan , genoot hij zoveel vertrouwen dat hij ook inzicht kon verkrijgen in de mannier waarop de mujahideen hun strijd financierden;

Tom Carew diende in de 16e Parachute Brigade en het 22e Regiment van de Special Air Force (SAS ). Nadat hij de actieve dienst had verlaten, werkte hij als freelancer voor de US Defence Intelligence Agency ( DIA ) en de Drugs Enforcement Administration ( DEA ). Sinds kort woont hij onder valse naam in Belgie.
Images
Carew, T. - Jihad !
Rietje Sint-Andries

Afhaling in Sint-Andries (Brugge)
Verzending naar thuisadres in België : 7.65€ via BPost of 6.00€ naar BPost afhaalpunt
Verzending naar thuisadres in Nederland: 7.65€
- Het gelijktijdig bestellen van meerdere artikelen levert u een belangrijke besparing in de verzendkosten op
- Retour kan binnen de 14 dagen - verzendkosten van de retour zijn voor de koper - Het retouradres wordt u doorgegeven bij de retourmelding.
Verzending is op risico van de koper.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Rietje.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Rietje
  • Après votre commande vous et Rietje recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Rietje
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Rietje peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers