Titre

Dames en Heren, de Bijbel!

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789038891057

Éditeur

Nijgh en Ditmar

Prix

7,00

Détails

2009, paperback, in zeer goede staat, 221pp

Plus d'informations
Natuurlijk, het is het mooiste verhaal ooit verteld. De basis voor de westerse moraal en de hoeksteen van de wereldliteratuur. Maar laten we wel wezen: de Bijbel zat altijd al verlegen om de nodige punchlines. Plus, hij riep behoorlijk wat vragen op, vragen die een moderne wereld niet langer wenst te negeren: zou het niet saai zijn om in een walvis te wonen? Hoe verklaarde Jozef de zwangerschap van Maria aan zijn collega s? Is het echt mogelijk om zo dom te zijn als Samson? Wie was precies die megalomane opzichter die toezag op de bouw van de Toren van Babel?
In Dames en Heren, de Bijbel! voegt Jonathan Goldstein menselijkheid, diepgang, humor en een levendige dialoog toe aan de eeuwenoude bijbelverhalen. Dit is een Bijbel die wordt bevolkt door kwade einzelgängers, hypochonders en onwillige profeten die vrezen voor hun geestelijke gezondheid. Een Bijbel dus waarmee lezers zich, eindelijk, kunnen identificeren.
Liroboek Echt

* * O P G E L E T - B E S P A A R - P O R T O * *
In Nederland en België bij totaal bestellingen vanaf € 30.00 GEEN portokosten!

SNELLE LEVERING: NA BETALING BINNEN 2-3 DAGEN IN HUIS

U ontvangt van ons een bevestigingsmail van uw bestelling. Let op, deze kan in uw spambox terechtkomen

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Liroboek.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Liroboek
  • Après votre commande vous et Liroboek recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Liroboek
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Liroboek peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers