Titre
Psychologie van het leren - PSYCHOLOGISCHE MONOGRAFIEËN
Auteur
Dr. C. F. van Parreren
Langue
néerlandais
Éditeur
W. de Haan NV - Zeist
Prix
€ 3,50(Excl. toute livraison)
Détails
1960, 251 pag. gebonden met stofomslag, naam in inkt op schutblad
Plus d'informations
• Leren wordt niet alleen van buitenaf, als een verandering in een te meten prestatie beschouwd, maar getracht wordt door te dringen in de eigenlijke aard van het psychologische gebeuren, dat zich tijdens leerprocessen voltrekt.
• Het boek gaat ervan uit, dat wij niet kunnen spreken van het leerproces, maar dat leren een verscheidenheid van typen omvat, dat het ene leren het andere niet is.
Niet getracht is, om alle ter zake doende onderzoekingen te compileren, maar in elk hoofdstuk zijn slechts enkele belangrijke experimenten besproken, doch deze dan ook zo uitvoerig, dat de lezer er een werkelijk inzicht in krijgt, en zelf de gelegenheid heeft door overdenking en door praktische toetsing de waarde ervan te beproeven.
Het is dan ook de opzet van de schrijver, dat het boek niet alleen zal dienen als studieboek voor studenten in de psychologie en in de pedagogiek, maar ook als informatie en steun voor al diegenen, die praktisch met leren en onderwijzen te maken hebben. Leraren en onderwijzers, die verbetering in hun onderwijsmethoden nastreven, medewerkers aan pedagogische en didactische studiecentra, en allen, die geïnteresseerd zijn in wat zich eigenlijk voltrekt als mensen leren, zullen het kunnen raadplegen, en er nieuwe ideeën op hun eigen gebied uit putten.
De schrijver is lector in de experimentele psychologie aan de Universiteit van Amsterdam, en de voornaamste deskundige op het gebied van de leerpsychologie in ons land.
Images
Op uw bestelling of vraag reageer ik binnen 3 werkdagen. U ontvangt een email met als afzender lagirafequilit@gmail.com.
Bestellingen worden, wanneer het volume dat toelaat, als brievenbuspakje verstuurd in een luchtkussenenvelop.
- Pakketten worden verstuurd met postnl of wanneer u dat wenst met DHL, Mondial Relay of Vinted Go. Bij de laatste drie is de prijs lager dan bij postnl; het pakket wordt dan bij een servicepunt bij u in de buurt bezorgd. Bij verzending naar België en Duitsland zijn de kosten bij postnl aanzienlijk hoger dan bij de pakketdiensten.
U kunt bij uw bestelling aangeven welke verzendwijze uw voorkeur heeft. U krijgt dan een prijsopgave en indien van toepassing het adres van het dichtstbijzijnde servicepunt.
- LET OP: Verzending vindt plaats op eigen risico. Wanneer u van mij een verzendbewijs heeft ontvangen (track & trace code/verzendlabel) geldt dat als de overdracht naar de pakketdienst. Helaas kan ik u bij onregelmatigheden in het transport niet van dienst zijn.
- Een boek kan OPENGEKLAPT worden verstuurd om verzenkosten te besparen: bij een pakket bedragen de verzendkosten met PostNL € 7.70, bij een brievenbuspakje is dat € 3.95. In een enkel geval kan dit schade aan de rug van uw boek opleveren. Hierover kan niet gereclameerd worden. In de bevestiging van uw bestelling wordt deze optie aangeboden en krijgt u twee betaalverzoeken met de van toepassing zijnde verzendkosten.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec La girafe qui lit
- Après votre commande vous et La girafe qui lit recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de La girafe qui lit
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- La girafe qui lit peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.