Titre
De zesde mei Film editie midprice
Auteur
Langue
néerlandais
ISBN
9789023417590
Éditeur
Cargo
Prix
€ 5,00
Frais de livraison
€ 7,65
Détails
Paperback in uitstekende staat
Plus d'informations
Op de late namiddag van maandag 6 mei 2002, nog geen twee weken voor de landelijke verkiezingen, wordt aanstormend politicus Pim Fortuyn dodelijk getroffen door vijf kogels. In de chaos weet zijn vermoedelijke dader aanvankelijk te ontkomen, maar nog geen tien minuten later wordt hij alsnog gearresteerd. Zijn naam is Volkert van der Graaf en hij zwijgt maandenlang in de Amsterdamse Bijlmerbajes.Vier maanden voor de dood van Fortuyn werd een jonge vrouw vrijgelaten uit de Bijlmerbajes. Anke Luyten heeft drie jaar celstraf uitgezeten voor haar betrokkenheid bij de moord op een nertsenfokker in Zeeuws-Vlaanderen. Ze heeft spijt betuigd en walgt van haar verleden. Een maand later wordt ze echter gebeld door een oudere man, die haar vraagt contact op te nemen met de vroegere actievoerders. Onder hen Volkert van der G., die verdacht zou worden van een andere moord, op een milieu-inspecteur.Niet veel later herkent de persfotograaf Jom de Booy tijdens een reportage over het 'fenomeen' Fortuyn tot zijn verbazing een jonge vrouw, die met enkele actievoerders die politicus met taarten besmeurt. Beiden zijn ooggetuigen van de moord op Fortuyn, die zesde mei 2002. Beiden kennen het antwoord op de vragen naar het hoe en waarom. Beiden zullen noodgedwongen zwijgen. Tomas Ross gaat in dit nieuwe boek in op de raadsels die de dood van Fortuyn omgeven en vertelt buitengewoon spannend en overtuigend over de achtergronden, de details en de motivatie van de personen die erbij waren betrokken. Een must voor iedere thrillerlezer en iedere politiek geïnteresseerde.
Images
Rietje
Sint-Andries
Afhaling in Sint-Andries (Brugge)
Verzending naar thuisadres in België : 7.65€ via BPost of 6.00€ naar BPost afhaalpunt
Verzending naar thuisadres in Nederland: 7.65€
- Het gelijktijdig bestellen van meerdere artikelen levert u een belangrijke besparing in de verzendkosten op
- Retour kan binnen de 14 dagen - verzendkosten van de retour zijn voor de koper - Het retouradres wordt u doorgegeven bij de retourmelding.
Verzending is op risico van de koper.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Rietje
- Après votre commande vous et Rietje recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Rietje
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Rietje peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.