Titre

Erkennen wat is / een zenleraar over vrede en engagement

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789056700737

Éditeur

Asoka - Rotterdam, 1e druk, 2002.

Prix

12,00

Détails

Paperback, geïll., 211pp - als nieuw ! ( ONGELEZEN )

Plus d'informations
Erkennen wat is gaat over het leiden van een vragend leven, een leven van niet-weten. Bernie Glassman heeft vormen van spirituele beoefening ontwikkeld die ons aanmoedigen die aspecten van de werkelijkheid te onderzoeken die we meestal vermijden. In dit boek beschrijft hij de confronterende werking van een retraite in Auschwitz. Daarnaast laat hij de hardheid en de rijkdom zien van een tijdelijk leven op straat, en legt hij uit wat het betekent te werken met daklozen, gevangenen en stervenden.

Glassman doet hiermee een eigenzinnige poging het geëngageerde boeddhisme in het Westen een belangrijke impuls te geven. Hij gaat hierbij uit van drie basisbeginselen: het loslaten van vaste ideeën, het helen van onszelf en anderen en het erkennen wat is in elke situatie, zowel in ons als om ons heen.

Bernie Glassman begon in 1995 samen met zijn vrouw Jishu Holmes de Zen Peacemaker Orde. Hij is tevens mede-oprichter van de Peacemaker Community, een interreligieuze, internationale gemeenschap van mensen die werken aan vrede waardoor sociaal engagement en spirituele beoefening worden geïntegreerd. De peacemakers richten zich met hun vredeswerk op verpauperde stadskernen, op probleemgroepen en op landen in oorlog. Hun inspanningen kunnen dienen als lessen voor ons gewone dagelijkse leven.

Dit boek vormt een enorme uitdaging voor onze opvattingen over wie we zijn en waarover het werkelijk gaat in het leven. Deze vrijgevige, barmhartige, liefdevolle, eigentijdse verwoording van een oude meditatieve discipline roept ons op de vrede in en om ons heen te belichamen in de wereld zoals hij is.
Maaszicht Maasbracht

* * O P G E L E T - B E S P A A R - P O R T O * *
In Nederland en België vanaf € 35,00 GÉÉN portokosten!

Betaling na ontvangst boeken!

Betaling via PayPal is mogelijk!

SNELLE LEVERING 1 tot 2 WERKDAGEN!

PORTOKOSTEN:

NEDERLANDSE ZENDINGEN via postNL aan Nederlandse tarieven.
Boek tot 350 gram 3.95
Boek boven de 350 gram 4.50 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan 7.50 euro //

BELGISCHE ZENDINGEN via Bpost aan Belgische tarieven
Boek tot 350 gram 4.25 euro
Boek boven 350 gram 7.05 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan € 8.00 euro

ANDERE LANDEN OP AANVRAAG.

Boeken altijd degelijk en professioneel verpakt.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Maaszicht.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Maaszicht
  • Après votre commande vous et Maaszicht recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Maaszicht
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Maaszicht peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers