Ce titre ne peut être commandé.
Ce titre ne peut pas être commandé en ce moment. Veuillez réessayer plus tard
Titre

Hij heeft onder ons gewoond

Auteur
Éditeur

Den Hertog

Prix

2,95(Excl. toute livraison)

Détails

85pp, Paperback

Plus d'informations
W. van Gorsel: Hij heeft onder ons gewoond

Negen overdenkingen over Johannes 1

Het Woord is vlees geworden en heeft onder ons gewoond. Dat is het thema van het Johannes-Evangelie, waarvan reeds het eerste hoofdstuk zoveel bewijzen levert. De Zoon van God, Die ons vlees en bloed aannam, vertoont Zich als Mens onder de mensen, en trekt mensen tot Zich om Zijn discipelen te worden.

Ds. W. van Gorsel, geboren in 1931, diende de Hervormde Gemeenten van Oude Tonge, Ridderkerk, Wijk (bij Heusden), Gouda en Schoonhoven. Hij is mede-redacteur van het Gereformeerd Weekblad. Behalve publicaties op het terrein van de kerkgeschiedenis zagen van zijn hand verschillende meditatiebundels het licht.
De Boekenkamer Kootwijkerbroek

Beste bezoeker,

Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.

De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

Nouveaux livres deDe Boekenkamer

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers