Titre

De slag om de Ardennen - Een uniek overzicht van Hitlers grootscheepse verrassingsaanval in de winter van 1944

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789043811897

Éditeur

Zuid-Nederlandse Uitgeverij

Prix

4,00(Excl. toute livraison)

Disponible

2 copies

Détails

176pp, in nette staat

Plus d'informations
Winter 1944. De geallieerde troepen worden wakker geschud uit de euforische roes van hun successen wanneer het Duitse leger een onverwachte en grootscheepse aanval via de Ardennen lanceert. Hitler wil tot elke prijs de haven van Antwerpen veroveren en de geallieerde aanvoerlijnen afsnijden. Zo hoopt hij immers de snelle opmars naar Berlijn aanzienlijk te kunnen vertragen en eventueel een vredesregeling af te dwingen.
Dit boek brengt u het volledige verhaal van een van de meest bloedige veldslagen uit de Tweede Wereldoorlog, die uiteindelijk het definitieve einde van het Derde Rijk zou aankondigen. De verbeten strijd rond Malmédy, de belegering van Bastogne en alle andere belangrijke ontwikkelingen in het Ardennenoffensief worden uitgebreid en gedetailleerd beschreven. Daarnaast schetst de auteur een aantal sleutelfiguren, waaronder Otto Skorzeny, en biedt hij de nodige inzichten en achtergronden om een compleet beeld te krijgen van de slag om de Ardennen. Hoe kwam het dat de Amerikaanse troepen zo slecht waren voorbereid? En wie of wat kon uiteindelijk voor de geallieerde doorbraak zorgen? Geïllustreerd met uniek fotomateriaal en verhelderende veldkaarten is dit het boeiende relaas van een al even bijzondere episode uit de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog.
Robin Cross journalist en auteur, schreef al verschillende boeken over de Tweede Wereldoorlog en het Derde Rijk. Daarnaast werkte hij mee aan tal van documentaires over de militaire geschiedenis van de twintigste eeuw.
Images
Robin Cross - De slag om de Ardennen - Een uniek overzicht van Hitlers grootscheepse verrassingsaanval in de winter van 1944

 

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Wi(e)lskracht Books.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Wi(e)lskracht Books
  • Après votre commande vous et Wi(e)lskracht Books recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Wi(e)lskracht Books
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Wi(e)lskracht Books peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers