Titre

Russisch blauw (Ex.2)

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789020402209

Éditeur

Veen

Prix

4,00

Détails

2000, 13e druk, 260 pp paperback (naam voorin, pp iets verkleurd, verder goed!) Staat van het boek: 7.5-8.0

Plus d'informations
Rascha Peper - Russisch blauw (Ex.2)
(Veen)
ISBN 902040220x
13e druk 2000
260 pp paperback
(naam voorin, pp iets verkleurd, verder goed!)
Staat van het boek: 7.5-8.0

Fascinatie voor de laatste Russische tsarenfamilie, de Romanovs, houdt een jonge historicus jarenlang in de greep, tot die fascinatie zo beklemmend wordt dat hij rigoureus alle boeken over het onderwerp de deur uit doet. Een paar jaar later wordt hem gevraagd een stuk over de Romanovs te schrijven. Hij doet daarbij een adembenemende ontdekking, die zijn lang gekoesterde gevoel van verwantschap met de tsarenfamilie niet alleen nieuw leven inblaast, maar opstuwt tot euforische hoogte.Recensie(s)Een jonge, werkloze historicus was al in zijn jeugd gefascineerd door de Romanovs, de laatste Russische tsarenfamilie. Een hoogleraar vraagt hem om een bijdrage hierover in een standaardwerk over de 20ste eeuw, waardoor hij de draad weer oppakt. Hij meent daarbij een grote ontdekking te doen, die hem persoonlijk raakt en korte tijd in extase brengt, tot de verrassende, ontnuchterende ontknoping. Opnieuw weet Peper (1949) een passie diepgaand te tekenen. Eerder deed zij dat voortreffelijk in 'Rico's vleugels', dat voor de AKO-prijs werd genomineerd. Dit is de vijfde publikatie met psychologische diepgang van deze auteur. Daarnaast heeft zij zich weer grondig verdiept in het onderwerp (met literatuurverwijzing). Pocketeditie.
(Biblion recensie, M. Willard.)

Prijs €4,-
Images
Peper, Rascha - Russisch blauw (Ex.2)
Peper, Rascha - Russisch blauw (Ex.2)
Peper, Rascha - Russisch blauw (Ex.2)
Stanley&Livingstone Utrecht

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!

ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Stanley&Livingstone.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
  • Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers