Titre

Reader's Digest puzzelpocket

Auteur
Langue

néerlandais

Éditeur

Uitgeversmaatschappij The Reader's Digest NV

Prix

2,50(Excl. toute livraison)

Détails

1971, 64 pag. brochure

Plus d'informations
Bent u voor detective in de wieg gelegd?

Op een regenachtige vakantiedag leest u misschien een detective, waarin de hoofdrol-speurder het probleem uit- eindelijk ontraadselt. Zou u het zelf ook kunnen? Dan is hier een kans om uw speurders-aanleg te testen. Beproef uw krachten op onderstaande realistische vraagstukken uit vrij recente politie-archieven.

1. Verwacht u (mikroskopisch) onderscheid tussen de vingerafdrukken van een één-eiïge tweeling? Ja of nee?

2. De moordenaar blijkt gewond, want hij laat bloedsporen achter op de plaats van het misdrijf. Is de wetenschap in staat hieruit de sexe van de dader te bepalen? Ja of nee?

3. De weduwe van de drie jaar geleden overleden man wordt verdacht hem met arsenicum te hebben vergiftigd. Kan dit worden vastgesteld als het lichaam weer wordt opgegraven? Ja of nee?

4. Uit het lichaam van het slachtoffer is de kogel verwijderd. Het wapen is echter onvindbaar. Kan men aan de kogel alleen zien of hij met een Colt of een Smith & Wesson revolver is afgevuurd? Ja of nee?

5. Alles wees erop dat de sterke man van het circus zich door zelfwurging om het leven had gebracht. Is dit mogelijk? Ja of nee?

6. Toen het lijk uit het meer was opgedregd, bleek er hoegenaamd geen water in de longen te zijn. Bewijst dit dat de dood intrad voordat het lichaam in het water werd gegooid? Ja of nee?

7. U hebt zojuist een paar verdachte voetafdrukken in de sneeuw ontdekt, maar het dooit flink en straks is er niets meer van over. Kunt u gipsafdrukken van het voetspoor maken? Ja of nee?

8. Tussen de krampachtig samengeknepen vingers van het slachtoffer wordt hoofdhaar van de moordenaar aangetroffen. Is hiermee een onomstotelijke identificatie van de dader mogelijk? Ja of nee?

9. Het serienummer van de fabrikant was volledig weggevijld van het pistool dat op de plaats van de moord werd gevonden. Kan op een of andere wijze dit karakteristiek toch worden vastgesteld? Ja of nee?

Antwoorden op blz. 58/59
Images
diverse auteurs - Reader's Digest puzzelpocket
diverse auteurs - Reader's Digest puzzelpocket
diverse auteurs - Reader's Digest puzzelpocket
La girafe qui lit Spijkenisse

Op uw bestelling of vraag reageer ik binnen 3 werkdagen. U ontvangt een email met als afzender lagirafequilit@gmail.com.
Bestellingen worden, wanneer het volume dat toelaat, als brievenbuspakje verstuurd in een luchtkussenenvelop.
- Pakketten worden verstuurd met postnl of wanneer u dat wenst met DHL, Mondial Relay of Vinted Go. Bij de laatste drie is de prijs lager dan bij postnl; het pakket wordt dan bij een servicepunt bij u in de buurt bezorgd. Bij verzending naar België en Duitsland zijn de kosten bij postnl aanzienlijk hoger dan bij de pakketdiensten.
U kunt bij uw bestelling aangeven welke verzendwijze uw voorkeur heeft. U krijgt dan een prijsopgave en indien van toepassing het adres van het dichtstbijzijnde servicepunt.
- LET OP: Verzending vindt plaats op eigen risico. Wanneer u van mij een verzendbewijs heeft ontvangen (track & trace code/verzendlabel) geldt dat als de overdracht naar de pakketdienst. Helaas kan ik u bij onregelmatigheden in het transport niet van dienst zijn.
- Een boek kan OPENGEKLAPT worden verstuurd om verzenkosten te besparen: bij een pakket bedragen de verzendkosten met PostNL € 7.70, bij een brievenbuspakje is dat € 3.95. In een enkel geval kan dit schade aan de rug van uw boek opleveren. Hierover kan niet gereclameerd worden. In de bevestiging van uw bestelling wordt deze optie aangeboden en krijgt u twee betaalverzoeken met de van toepassing zijnde verzendkosten.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie La girafe qui lit.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec La girafe qui lit
  • Après votre commande vous et La girafe qui lit recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de La girafe qui lit
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • La girafe qui lit peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers