Titre

De Zelfstandige Mens. Een bijdrage tot de psychologie der ethiek

Auteur
Langue

néerlandais

Éditeur

Utrecht: J. Bijleveld, 1955, 1e dr.

Prix

25,00(Excl. toute livraison)

Détails

206p., gebonden (donkerblauw) linnen met goudopdruk. met enige verkleuring en enkele netter markeringen in pen. Structurele integriteit goed, zeer karaktervol exemplaar.

Plus d'informations
"In menig opzicht is dit boek een voortzetting van de 'angst voor vrijheid'. Terwijl ik daarin een analyse poogde te geven van de wijze, waarop de moderne mens zowel voor zichzelf als voor zijn vrijheid wegvlucht, behandel ik in dit boek het probleem van de ethiek, te weten van de normen en waarden die leiden tot de verwerkelijking van menselijke persoon en haar mogelijkheden. Het is niet te vermijden, dat bepaalde, in 'de angst voor vrijheid' ontwikkelde gedachten ook in dit boek weer herhaald zullen worden. Ik heb mijn best gedaan, herhalingen waar zij noodzakelijk waren zo beknopt mogelijk te houden; geheel vermijden kon ik hen niet. Zo waren de onderwerpen uit de karakterologie, die ik in mijn hoofdstuk over 'Menselijkheid en Karakter' behandel, in mijn vorige werk nog niet expliciet aan de orde gesteld, terwijl die daar uitvoerig behandelde problemen in dit verband slechts zeer vluchtig worden aangeroerd. Men moet bijgevolg beide boeken lezen om een volledig beeld van mijn karakterologie te verkrijgen. Noodzakelijk voor een goed begrip van het boek, dat hier voor u ligt, is dit evenwel niet."
Het Oosten Almelo

Welkom bij Boekhandel Het Oosten.
.
Kijk gerust rond, vragen zijn altijd welkom.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Het Oosten.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Het Oosten
  • Après votre commande vous et Het Oosten recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Het Oosten
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Het Oosten peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers