Titre

Het geheim van Oss / een geschiedenis van de SP

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789045005638

Éditeur

Atlas

Prix

5,00(Excl. toute livraison)

Détails

2de druk (2005); Uitgave: paperback, 480 pp; Conditie: Als nieuw

Plus d'informations
Het geheim van Oss schrijft de geschiedenis van een groepje bevlogen jongeren uit de Brabantse fabrieksstad Oss, dat zich in 1970 op initiatief van de achttienjarige Jan Marijnissen aansloot bij de voorloper van de Socialistische Partij (sp). Hoewel de revolutie waar het hen toen om ging nooit uitbrak, zijn ze bijna veertig jaar en vele honderden acties later wel de grootste politieke partij van deze stad. Kees Slager schreef met zijn geschiedenis van de Socialistische Partij - waarin de tegendraadse politiek en het landelijk succes zich weerspiegelen - een boeiend portret van een politiek bevlogen generatie. Tevens is Het geheim van Oss het verhaal van een stad en een groep die de bakermat en de leerschool vormden van Jan Marijnissen, van 1994 tot 2008 politiek leider van de sp. In dit boek is voor het eerst gebruikgemaakt van de gesloten archieven van de Socialistische Partij. Daarnaast heeft de auteur zijn zoektocht naar het geheim van Oss gebaseerd op uitvoerige gesprekken, zowel met partijleden van het eerste uur, met mensen die zijn afgehaakt als met politieke tegenstanders. In een tijd waarin menige partij haar laatste ideologische veren heeft afgeschud, vertelt Het geheim van Oss hoe het nog steeds mogelijk is om zelfs in een katholiek bolwerk zonder enige linkse traditie het vertrouwen van de bevolking te verwerven en daarmee een grote aanhang voor het socialisme. Een onmisbaar handboek voor iedereen die actief is in de lokale politiek.
Images
Slager, Kees - Het geheim van Oss / een geschiedenis van de SP
VideGrenier Eindhoven

Groene tweedehands boekhandel: 100% groene stroom, 100% zelf gecycled verpakkingskarton. De portokosten worden bepaald naar het gewicht van uw bestelling te samen met het verpakkingsmateriaal. Bij het bestellen van meerdere boeken zullen deze, indien mogelijk, gezamenlijk worden verstuurd om zo de verzendkosten te drukken. Helaas is verkoop en verzending naar het buitenland niet mogelijk. Mocht u een reactie missen, kijk dan in uw map "ongewenste mail". Soms belanden berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie VideGrenier.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec VideGrenier
  • Après votre commande vous et VideGrenier recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de VideGrenier
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • VideGrenier peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers