Titre

Reset de gemeentelijke ICT

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789461264763

Éditeur

Haystack, Uitgeverij

Prix

13,50

Détails

2021, 248 pp., paperback, in goede staat

Plus d'informations
Dit boek is een eye-opener voor iedereen die zich verantwoordelijk voelt voor betrouwbare en betaalbare ICT in de publieke sector.Dit boek is een eye-opener voor iedereen die zich verantwoordelijk voelt voor betrouwbare en betaalbare ICT in de publieke sector. Gemeenten zijn toe aan een fundamentele heroriëntatie op de manier waarop zij hun processen met ICT ondersteunen. Ze besteden veel uit aan externe leveranciers en providers. Dat heeft voordelen, maar het leidt ook tot onnodige versnippering van kennis, capaciteit en middelen. In dit boek beschrijven de auteurs hoe gemeenten hun ICT-inspanningen en de relatie met hun ICT-leveranciers kunnen herinrichten. Geen abstract diplomatiek geformuleerde beschouwing, maar concrete handvatten om het zoekgeraakte evenwicht tussen zelf doen en uitbesteden te herstellen. Nieuwe taken, aangepaste wet- en regelgeving, maatschappelijke en technologische ontwikkelingen stellen steeds hogere eisen aan de ICT-inspanningen van gemeenten. Dat is een toenemende zorg voor wie ervoor verantwoordelijk is. De groeiende kenniskloof en de afhankelijkheid tussen gemeenten en hun ICT-leveranciers vergroten de kwetsbaarheid en beperken de innovatiesnelheid. Het is tijd voor een reset. Kees Groeneveld van eSpecialisten en Herman Timmermans van Tasclinx hebben in hun rol als consultant en interim-manager jarenlange ervaring met automatisering bij de overheid, en bij gemeenten in het bijzonder. Ze hebben tientallen gemeenten en decentrale overheden geholpen bij de aanbesteding en implementatie van complexe ICT-projecten.
Images
Groeneveld, Kees, Timmermans, Herman - Reset de gemeentelijke ICT
Groeneveld, Kees, Timmermans, Herman - Reset de gemeentelijke ICT
Books 4 Life Utrecht Utrecht

GOED BOEK, GOED DOEL
Books 4 Life Utrecht verkoopt tweedehandsboeken voor het goede doel.
Winkel: Koningsweg 2, 3582 GE Utrecht
Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 11 tot 17 uur.
Verzendkosten naar België zijn € 9,30.
De boeken die online worden aangeboden, staan niet in de winkel te koop. Stuur via de knop "Stel een vraag" hieronder een bericht als u een boek graag wilt inzien. Dan wordt het voor u in de winkel klaargelegd. Indien het naar wens is, kunt u het in de winkel afrekenen.

Books 4 Life Utrecht verkoopt tweedehands boeken voor het goede doel en is onderdeel van een keten van Books 4 Life winkels met vestigingen in 6 steden. 90% van de omzet wordt geschonken aan goede doelen. De helft gaat naar Amnesty International, Oxfam/Novib en het Armoedefonds. De andere helft naar lokale goede doelen die door de vrijwilligers zelf worden geselecteerd.

In de winkel van Books 4 Life Utrecht tref je een gevarieerd aanbod van mooie boeken, LP's, CD's & DVD's die bijzonder schappelijk geprijsd zijn (€1, €3, en €5). De winkel draait volledig op vrijwilligers.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Books 4 Life Utrecht.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Books 4 Life Utrecht
  • Après votre commande vous et Books 4 Life Utrecht recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Books 4 Life Utrecht
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Books 4 Life Utrecht peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers