Titre

Forests in our World . ( How Climate Affects Woodlands . ) Tegenwoordig ontdekken steeds meer mensen het bos als een ruimte om zich op te laden, maar tegelijkertijd worden steeds meer bosgebieden beschadigd of vernietigd door -

Auteur
Langue

anglais

ISBN

9783961712182

Éditeur

teneur

Prix

30,00(Excl. toute livraison)

Détails

Gebonden met harde kaft en in als nieuwe staat - 0224 - 1e dr 2019 - 224 p - 1860 gr - 25,6x32,6 cm - 2,8 cm dik

Plus d'informations
- door menselijke activiteiten. Wereldwijde ontbossing is geen onheilspellende toekomsthypothese, maar een realiteit. Elk jaar gaan bosgebieden ter grootte van Oostenrijk verloren door de teelt van gewassen, vee en de uitbreiding van steden en infrastructuur.Dit boek, Forests in our World van Gunther Willinger, is een eerbetoon aan en een verkenning van bossen in een tijd waarin we ze dringend moeten begrijpen en beschermen.

Dit fotoboek verkent verschillende bostypes en hun ontwikkeling naargelang de plaatselijke klimaat- en bodemomstandigheden. Daarnaast neemt het tafelboek ons mee naar het regenwoud in het Amazonegebied en bekijkt waarom dit gebied zowel bijzonder kostbaar is als zeer kwetsbaar voor schade. Het brengt de grootste aaneengesloten bosgebieden in kaart en onderzoekt waarom een gemengd bos veerkrachtiger is dan een monocultuur.

Van subtropen tot loofbossen
Dit geïllustreerde tafelboek is een rijke bron van informatie voor iedereen die zich bezighoudt met de natuur, klimaatverandering en milieubescherming en is tevens een prachtige onderdompeling in de boomrijke toevluchtsoorden van onze planeet. Van de levendigheid van de tropen en subtropen tot de mythische loofbossen van Europa en de uitgestrekte boreale naaldbossen die zich over het noordelijk halfrond uitstrekken, is dit een vitale reis door de kostbare groene ecosystemen over de hele wereld.
Images
Willing er , Gunther . [ isbn 9783961712182 ] 0224 - Forests in our World . ( How Climate Affects Woodlands . ) Tegenwoordig ontdekken steeds meer mensen het bos als een ruimte om zich op te laden, maar tegelijkertijd worden steeds meer bosgebieden beschadigd of vernietigd door  -
DE ESOTERIER Amstelveen

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .

IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen

info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133

Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie DE ESOTERIER.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec DE ESOTERIER
  • Après votre commande vous et DE ESOTERIER recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de DE ESOTERIER
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • DE ESOTERIER peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

Nouveaux livres deDE ESOTERIER

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers