Titre

Lioré et Olivier Un Grand Constructeur Aéronautique

Auteur
Langue

Français

ISBN

9782726886076

Éditeur

E.T.A.I.

Prix

27,50

Détails

Nieuw. 192 pagina's

Plus d'informations
Tussen de twee wereldoorlogen was de economische groei in Frankrijk grotendeels te danken aan de verkoop van auto's en luchtvaart. Als de geschiedenis van het merk, de oprichters en de producten van Louis Renault en André Citroën bekend is, is die van de grote Franse vliegtuigfabrikanten veel minder bekend. De vliegtuigfabrikant Lioré et Olivier is een van de drie grote Franse vliegtuigfabrikanten van die periode, samen met Breguet en Potez. De geschiedenis van deze Franse fabrikanten is echter nog steeds niet geschreven, en dat zal waarschijnlijk ook nooit gebeuren, aangezien hun archieven tijdens het debacle van juni 1940 zijn vernietigd. In het geval van de firma Lioré et Olivier is de geschiedenis van de fabrikant en die van de industriële productie kon gelukkig worden gereconstrueerd dankzij de persoonlijke archieven van twee ingenieurs van het ontwerpbureau, waaronder die van Henri Olivier zelf, de oprichter van het merk. De fabrieken van Fernand Lioré en Henri Olivier, opgericht in Levallois-Perret in maart 1912, breidden zich geleidelijk uit richting Clichy en Parijs en werden vanaf 1928 gegroepeerd in Argenteuil. Ze produceerden verrassende vliegtuigen, en in het bijzonder watervliegtuigen die tot de meest succesvolle ter wereld behoren. de wereld. Het industriële bedrijf Lioré et Olivier is al meer dan een halve eeuw verdwenen, maar zijn imposante creaties markeren nog steeds de geest van mensen en maken nog steeds indruk.
Images
Hartmann, G. - Lioré et Olivier Un Grand Constructeur Aéronautique
Hartmann, G. - Lioré et Olivier Un Grand Constructeur Aéronautique
Hartmann, G. - Lioré et Olivier Un Grand Constructeur Aéronautique
Hartmann, G. - Lioré et Olivier Un Grand Constructeur Aéronautique
Dutch Aviation Pubns Venlo

Boeken uit de privébibliotheek van mijn echtgenoot Theo Wesselink.

Bij een gecombineerde bestelling bereken ik maar 1x verzendkosten. Na bestelling ontvangt u van mij een factuur. Helaas, door verschillende vervelende ervaringen (niet betaalde boeken), worden de bestelde boeken pas verstuurd nadat ik het bedrag heb ontvangen. Het gebeurt regelmatig dat mijn antwoord op uw bestelling in uw mailbox bij "spam" of "ongewenste mail" belandt dus check uw mailbox a.u.b.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Dutch Aviation Pubns.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Dutch Aviation Pubns
  • Après votre commande vous et Dutch Aviation Pubns recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Dutch Aviation Pubns
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Dutch Aviation Pubns peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers