Titre

59) Ratzelraadsels bij het château de Fa

Auteur
Éditeur

Zwarte Zwaan

Prix

17,49(Excl. toute livraison)

Disponible

11 copies

Détails

181pp, paperback

Plus d'informations
59: Ratzelraadsels bij het château de Faux

In Dordogne zijn Jan, Bob en Arie op zoek naar kunstschilder en vervalser Rafael Dupont. Ze doen dat in een auto waarop in grote letters de naam staat van garagehouder Evers uit Portland, Maine. Het gevolg is dat niet zij Dupont vinden, maar Dupont hen. De man zoekt geen ruzie, maar stelt een verrassende en nogal kinderachtige vraag: willen jullie mijn huis zien?
Het huis blijkt het château de Faux, een kasteel dat wordt verbouwd. Alleen een klein deel is nog zoals Dupont het aantrof: oud, maar uiterst solide. Dat is maar goed ook, want de jongens hebben al snel behoefte aan stevige muren. Hun huurauto wordt in brand gestoken - 'En weer eentje,' verzucht Jan Prins -  en ruiten worden aan diggelen geschoten.
Het kasteel wordt aangevallen door duistere figuren die geen gebrek hebben aan wapens. De jongens verdedigen zich zo goed als ze kunnen: Bob met een spijkerpistool, Jan met een zwaard, Arie met listige streken. Dupont heeft geen aandeel in de strijd.
Hij bibbert en beeft en verdwijnt op mysterieuze wijze.
De jongens komen er langzaamaan achter dat de aanval georganiseerd is door twee oude bekenden die hun krachten hebben gebundeld. Eén van de rivalen wordt uitgeschakeld, maar de andere slaat terug. Eerst wordt Arie gevangen genomen, daarna Jan en Bob.
Als blijkt dat ze nauwelijks van enig nut zijn voor de belagers van Dupont worden ze vrijgelaten, na een uitvoering van een kleine, maar hinderlijke straf.
Het lijkt voornamelijk een nacht te zijn geweest vol problemen en tegenvallers.. tot Bob een bericht voorleest dat is gestuurd door kunstenares Bridget, een landgenote die hij op de speurtocht naar Dupont heeft ontmoet en op wie hij binnen een half uur erg gesteld is geraakt.
De Boekenkamer Kootwijkerbroek

Beste bezoeker,

Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.

De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie De Boekenkamer.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec De Boekenkamer
  • Après votre commande vous et De Boekenkamer recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de De Boekenkamer
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • De Boekenkamer peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers