Titre

65) Een opdracht van Inspecteur Onge

Auteur
Éditeur

De Zwarte Zwaan

Prix

17,49(Excl. toute livraison)

Disponible

9 copies

Détails

181pp, Paperback

Plus d'informations
Peter de Zwaan: Een opdracht van inspecteur Onge
Bob Evers deel 65

Jan Prins wordt in het holst van de ochtend door de politie van zijn bed gelicht en meegenomen naar het hoofdbureau in Amsterdam. Daar wordt hij met de nek aangekeken tot duidelijk is dat niet hij, maar ene J. Prinz opgebracht had moeten worden. Toch wordt Jan niet per omgaande en na honderd excuses naar huis gebracht, want inspecteur Onge van de recherche heeft een en ander met hem te verhapstukken. 
Onge heeft problemen met zijn collega's in Haaksbergen die Jan Prins en zijn vrienden Arie Roos en Bob Evers aan de tand willen voelen over ongeregeldheden in en bij een zomerhuisje in Buurse.
Het kost Jan weinig moeite de inspecteur duidelijk te maken dat de mannen die daar diefachtige dingen deden, konden worden opgepakt dankzij het optreden van hem, Bob en Arie, maar de vraag waarom de jongens er daarna vandoor gingen, blijft lang hangen.
Een van de mannen met wie de jongens in Buurse te maken hadden, was Horst Moeller. Hij verdween, maar duikt weer op in Domburg. Inspecteur Onge vermoedt dat Moeller in de Zeeuwse badplaats op iemand wacht, mogelijk zijn opdrachtgever. De vraag is niet belangrijk genoeg om de halve Zeeuwse politiemacht voor in actie laten komen, maar Onge is nieuwsgierig en doet Jan, Bob en Arie een verzoek dat bijzonder veel lijkt op een opdracht: hou Moeller voor me in de gaten. 
In Domburg blijkt ook een man te zijn die in Twente Otto de Pruis werd genoemd. De jongens houden zowel Moeller als Otto de Pruis in het oog en krijgen te maken en ontdekken geheimzinnige goederenstromen in het havengebied buiten Vlissingen. 
De vragen waar ze mee te maken krijgen zijn: waarom vervoeren vier identieke bestelwagens dozen van een container naar een afgelegen schuur en hoe zorgen we er voor dat een truck met oplegger niet van zijn plaats komt voor we inspecteur Onge hebben gewaarschuwd?
De Boekenkamer Kootwijkerbroek

Beste bezoeker,

Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.

De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie De Boekenkamer.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec De Boekenkamer
  • Après votre commande vous et De Boekenkamer recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de De Boekenkamer
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • De Boekenkamer peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers