Titre

Der Große Krieg / Die Welt 1914 bis 1918

Auteur
Langue

Allemand

ISBN

9783871347207

Éditeur

Rowohlt Berlin

Prix

24,95

Détails

2013, 928pp, Gebonden. Nieuwstaat

Plus d'informations
Ruim honderd jaar geleden begon de Eerste Wereldoorlog, de oorlog die alles veranderde. Herfried Münklers grote tijdelijke panorama van het baanbrekende conflict.

Het heeft de oude wereld weggevaagd en is vier generaties lang in het collectieve geheugen gebleven: de Grote Oorlog. Als een uitbraak van een ogenschijnlijk stagnerend tijdperk van veiligheid werd het begin ervan op 1 augustus 1914 door velen euforisch begroet. Aan het eind, in november 1918, waren de resultaten: 17 miljoen doden, een wereldorde in puin en een onbevredigd verlangen naar wraak. De Eerste Wereldoorlog veranderde alles. Niet alleen betraden de VS en de Sovjet-Unie het wereldtoneel, ook brak het tijdperk van ideologieën en dictaturen aan, dat leidde tot Hitler en uiteindelijk tot de Tweede Wereldoorlog met al zijn verdraaiingen. Herfried Münkler beschrijft deze ‘oorspronkelijke catastrofe’ van de 20e eeuw in zijn grote algemene presentatie, waarin hij laat zien hoe de Eerste Wereldoorlog het einde van imperiums bezegelde, revoluties teweegbracht, maar ook de opkomst van de verzorgingsstaat en het nationalisme bevorderde. Een tijdspanorama van bijzonder belang dat niet alleen de politieke en menselijke omwentelingen laat zien, maar ook talrijke herbeoordelingen van deze baanbrekende gebeurtenis uitvoert. Als we de Eerste Wereldoorlog niet begrijpen, zal de hele twintigste eeuw voor ons een mysterie blijven.
Images
Münkler, Herfried - Der Große Krieg / Die Welt 1914 bis 1918

 

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Boeken on the run.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Boeken on the run
  • Après votre commande vous et Boeken on the run recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Boeken on the run
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Boeken on the run peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers