Titre

Wereldleed en kindervreugd * speelgoed voor de nederlandse markt 1860-1960

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789070300210

Éditeur

Nederlands Openluchtmuseum 1999

Prix

2,65

Détails

gebonden hardcover met omslag gelezen, wit stickertje op 1e pag. geplakt, verder goed - 175 pagina's

Plus d'informations
Dit boek laat door middel van tekst en kleurenfoto's zien met welk speelgoed de Nederlandse kinderen speelden in de periode 1860-1960. Het eerste gedeelte vertelt over de geschiedenis en de productie van speelgoed. De afbeeldingen hierbij komen uit geïllustreerde prijscouranten en uit de prentencollectie van het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem. Het tweede (en grootste) deel van het boek is een beeldverhaal. Op grote kleurenfoto's zijn tableaus te zien van speelgoed uit Nederlandse kinderkamers. De tekst erbij is in het Nederlands, het Engels en het Duits. Die tableaus zijn thematisch ingedeeld en samengesteld uit speelgoed van het Speelgoed- & Blikmuseum in Deventer, van het Nederlands Openluchtmuseum en uit de collectie van de auteur. De auteur (geboren in 1945) studeerde geschiedenis, was werkzaam bij verschillende musea en is sinds 1975 conservator bij het Nederlands Openluchtmuseum. Een mooi boek waarin de lezer door middel van speelgoed een goed beeld krijgt van een periode uit de geschiedenis. Met uitgebreid register. Op de kaft een foto van een celluloid babypop uit 1930.
Images
Wouter F. Renaud - Wereldleed en kindervreugd * speelgoed voor de nederlandse markt 1860-1960
zoek je boekje Arnhem

*****************
beste Belangstellende

welkom bij mijn boeken aanbod
ik ben verkoper (2e hands boeken) met een Day job kan daarom niet altijd direct reageren of verzenden

ik verstuur GEEN ideal betaal verzoeken via boekwinkeltjes of tikkies * betaling graag met overschrijving
Kan wel voor €0.15 een betaal verzoek sturen via mijn bank

ik doe ALLEEN VERZENDINGEN dwz geen ophaal aan huis

ik gebruik altijd eigen foto's dus wat je ziet is wat je krijgt

geen reactie ontvangen? CONTROLEER UW SPAMBOX

veel plezier op boekwinkeltjes.nl


Nikki

verzendkosten buiten Nederland zijn hoger dan aangegeven bij de advertentie

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie zoek je boekje.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec zoek je boekje
  • Après votre commande vous et zoek je boekje recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de zoek je boekje
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • zoek je boekje peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers