Titre

De visie van Sri Aurobindo / een keuze uit zijn brieven

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789020240764

Éditeur

Ankh-Hermes, Uitgeverij

Prix

7,50(Excl. toute livraison)

Détails

1993, paperback, losse pagina, onderstrepingen met potlood.

Plus d'informations
In 1926 trok Sri Aurobindo (1872-1950) zich terug uit het dagelijkse leven van de ashram die zich in de Zuid Indiase stad Pondicherry om hem heen had gevormd. Hij deed dit om de realisatie van zijn levenswerk te bespoedigen: de manifestatie van een nieuw bewustzijn dat hij het supramentale bewustzijn noemde.

Een periode van omvangrijke correspondentie met zijn volgelingen brak aan. Uit de duizenden brieven die Sri Aurobindo heeft geschreven is een selectie gemaakt. Onderwerpen als innerlijke groei, de vele verschillende bewustzijnsniveaus en delen van de mens, lotsbeschikking en vrije wil, karma en wedergeboorte komen aan de orde. Hij zet uiteen waarin zijn”integrale yoga” verschilt van andere traditionele vormen van yoga en belicht zijn visie dat de evolutie niet eindigt met het verschijnen van de mens.

De mens is een overgangswezen dat de mogelijkheid heeft om, voorbij het mentale, een supramentaal bewustzijn te bereiken en zo het leven op aarde te transformeren.
Images
Aurobindo, Sri - De visie van Sri Aurobindo / een keuze uit zijn brieven
Aurobindo, Sri - De visie van Sri Aurobindo / een keuze uit zijn brieven
Aurobindo, Sri - De visie van Sri Aurobindo / een keuze uit zijn brieven
boekenliefhebber Apeldoorn

Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.

Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie boekenliefhebber.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec boekenliefhebber
  • Après votre commande vous et boekenliefhebber recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de boekenliefhebber
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • boekenliefhebber peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers