Titre

Leefwerelden van jongeren / thuis, school, media en populaire cultuur

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789046900512

Éditeur

Coutinho B.V.

Prix

5,00

Détails

Nederlands, Paperback, 12 juni 2007, 206 pagina's, Co Auteur Arjan Dieleman, Met illustraties

Plus d'informations
Leefwerelden van jongeren
In Nederland wonen ruim anderhalf miljoen jongeren tussen de 12 en 18 jaar oud. Wat de meeste jongeren met elkaar gemeen hebben, is dat ze thuis wonen, een school-opleiding volgen, en opgroeien in een wired world. In dit boek schetsen de auteurs aan de hand van deze drie thema's de leefwerelden van jongeren.
Het eerste deel van Leefwerelden van jongeren gaat in op net gezin waarin jongeren opgroeien en de manier waar-op ouders en kinderen met elkaar omgaan. De betekenis van leeftijdtijdgenoten, peergroups en jeugdcultuur voor jongeren wordt behandeld, maar ook hun sociaalseksuele ontwikkeling en de huidige lichaamscultuur. In deel twee komen de functies van school en de verschillende typen algemeen vormend en beroepsonderwijs aan bod, met aandacht voor de eigen leefwereld die jongeren op school met elkaar creëren. In het laatste deel staan de media en populaire cultuur centraal. De auteurs brengen populair internet- en mediagebruik en digitaal vermaak in kaart, waarbij de risico's niet onbesproken blijven.
Door de hoofdstukken heen worden beelden en (voor) oordelen die er over jongeren bestaan genuanceerd en zonodig 'rechtgezet' op basis van (inter) nationale onderzoeksgegevens. Ook veranderende sekseverhoudingen en de multiculturele samenleving komen aan bod.
Leefwerelden van jongeren is niet alleen geschikt voor studenten van verschillende wo- en hbo-opleidingen die in de toekomst met jongeren gaan werken, maar ook voor professionals die zich willen verplaatsen in wat jongeren tegenwoordig daadwerkelijk bezighoudt.
Joke Hermes is lector Publieke Meningsvorming aan de Hogeschool INHOLLAND en Pauline Naber is als lector Leefwerelden van Jeugd aan dezelfde hogeschool verbonden. Arjan Dieleman is werkzaam als hoofddocent aan het Ruud de Moor Centrum van de Open Universiteit in Heerlen.
Images
J. Hermes Tweede Auteur P. Naber - Leefwerelden van jongeren / thuis, school, media en  populaire cultuur
Het Pleintje Den Haag

We proberen een zo'n groot mogelijk scala aan boeken te vinden
En natuurlijk zijn bundels ook bespreekbaar en over de prijs daar valt zeker over te praten.
Goed verpakt en snel geleverd. Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u Maximtaal 6.50 euro (binnen Nederland )
Boeken worden binnen 1 tot 3 dagen na bestelling/betaling bij de koper thuis afgeleverd. Indien mogelijk met een brievenbuspakket

Afhalen in Den Haag is mogelijk. Graag eerst even contact.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Het Pleintje.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Het Pleintje
  • Après votre commande vous et Het Pleintje recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Het Pleintje
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Het Pleintje peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers