Titre

De verkoper / druk 1

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789038855417

Éditeur

Nijgh & Van Ditmar

Prix

5,00(Excl. toute livraison)

Détails

2003, 357pp, paperback

Plus d'informations
Billy Sweeney is verkoper van schotelantennes. Zijn werk is zijn houvast, tot zijn jongste dochter Maeve na een gewelddadige overval in coma raakt. Dan stort zijn wereld in. Als een van de vier daders ontsnapt, maakt Sweeney zich op voor een bloedstollende wraakactie. In nachtelijk Dublin zoekt en vindt bij de vierde man, Quinn. Tijdens de lange hete zomer beraamt Sweeney nauwkeurig de perfecte moord.

Maar zijn plan loopt dramatisch mis. Het lot keert zich tegen hem en de rollen worden omgedraaid. Met een wrang gevoel voor humor weet O'Connor de lugubere mentale oorlog tussen de twee mannen tot een onvermoed einde te voeren. In de dagboekaantekeningen die Sweeney voor Maeve bijhoudt vertelt hij over zijn leven en zijn huwelijk en zoekt hij antwoord op vragen die hij jarenlang heeft weggestopt.

De verkoper is een zwartgallige biecht en een psychologische thriller maar ook een weemoedig verslag van een hartstochtelijke liefde.
Images
O'Connor, Joseph - De verkoper / druk 1
Rijnkade Boek Arnhem

Ik ben een particuliere boekenverkoper. Onlangs hebben wij onze boekenkasten flink opgeruimd en de nu hier aangeboden boeken zijn nog te mooi om zomaar op straat te zetten. Alle aangeboden boeken zijn in perfecte staat. Sommigen zelfs nog nieuw. Om verzendkosten te besparen kan je ook altijd een boek aan de Rijnkade ophalen. Mail me gerust als je vragen hebt

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Rijnkade Boek.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Rijnkade Boek
  • Après votre commande vous et Rijnkade Boek recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Rijnkade Boek
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Rijnkade Boek peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers