Titre

De Zeeheks en De belegerde baai

Auteur
Langue

néerlandais

Éditeur

De Boekerij

Prix

10,00

Détails

1993 , Paperback , 463 pp in goede conditie

Plus d'informations
De Zeeheks, een booreiland van de Schotse multimiljonair Lord Worth, heeft in de Golf van Mexico olie aangeboord. Worth is een bikkelhard zakenman die het kostbare goed onder de vastgestelde prijs verkoopt en daarmee grote onrust op de oliemarkt veroorzaakt. De leiders van 's werelds grootste oliemaatschappijen komen in spoedberaad bijeen om te bespreken welke maatregelen ze tegen Worth kunnen nemen. Besloten wordt om John Cronkite een keiharde man die nergens voor terugdeinst, de opdracht te geven om Worth op de knieën te dwingen. Het gevecht om de markt in de oliewereld brandt los. Tankers worden gekaapt en opgeblazen, wapenopslagplaatsen van het leger beroofd en de Zeeheks wordt met dieptebommen en artillerie bestookt. Wat doet het Witte huis? Kan men tolereren dat de vijandelijkheden zich zo dicht bij Amerikaans grondgebied afspelen?

de belegerde baai
LeCat en Winter, twee bikkelharde huurlingen wier loyaliteit altijd bij de hoogstbiedende ligt, worden door de fanatieke leider van de Arabische wereld, sjeik Gamal Tafak, ingezet om een terroristisch huzarenstuk uit te voeren. De twee moeten op volle zee een mammoettanker kapen, er een atoomwapen plaatsen en koers zetten naar de baai van San Francisco. De opzet slaagt. LeCat en Winter gooien bij de Golden Gate-brug het anker uit en sjeik Tafak stelt het ultimatum: Israël geeft zich ogenblikkelijk, zonder slag of stoot, over. Zo niet, dan zal San Francisco van de kaart geveegd worden. En dan komen de beruchte mistbanken opzetten die San Francisco en omstreken in een diepe, ondoordringbare nevel zetten.
Images
MacLean, Alistair en Forbes, Colin - De Zeeheks en De belegerde baai
Het Pleintje Den Haag

We proberen een zo'n groot mogelijk scala aan boeken te vinden
En natuurlijk zijn bundels ook bespreekbaar en over de prijs daar valt zeker over te praten.
Goed verpakt en snel geleverd. Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u Maximtaal 6.50 euro (binnen Nederland )
Boeken worden binnen 1 tot 3 dagen na bestelling/betaling bij de koper thuis afgeleverd. Indien mogelijk met een brievenbuspakket

Afhalen in Den Haag is mogelijk. Graag eerst even contact.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Het Pleintje.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Het Pleintje
  • Après votre commande vous et Het Pleintje recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Het Pleintje
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Het Pleintje peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers