Titre

Reizen in West-Afrika

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789058312785

Éditeur

Sirene i.s.m. National Geographic (deel 11)

Prix

9,50(Excl. toute livraison)

Détails

2003, 464 p. paperback met flappen - Lichte gebruikssporen op bladsnede, maar verder een keurig exemplaar. -

Plus d'informations
Ondanks haar beschermende leven in het Victoriaanse Engeland was Mary Kingsley vastbesloten om de inheemse cultuur en religieuze gebruiken in de Afrikaanse wildernissen te bestuderen. Zonder reiservaring of kennis van Afrikaanse talen en zonder enige bescherming zette ze koers naar West-Afrika, om gevaren te trotseren in gebieden waarvan bekend was dat er kannibalen woonden en waar de leefomstandigheden uiterst primitief waren. Altijd gekleed als een Europese dame in lange rokken en strakke lijfjes, baande ze zich met een kapmes een weg door het dichte regenwoud en gebruikte ze haar paraplu om nijlpaarden op afstand te houden, waarbij ze uithoeken van het continent bereikte waar nog nooit een Europeaan voet had gezet.
In een tijd waarin het uitgesloten was om als vrouw onafhankelijk te zijn, was Mary Kingsley als ongetrouwde en onbeschermde vrouw in een ver land zonder bezittingen en transportmiddelen een toonbeeld van vrijheid.
In Reizen in West-Afrika doet ze op humoristische wijze verslag van haar avonturen en expedities.
Mary Kingsley (1862-1900) werd geboren in Londen. In 1893 reisde ze voor het eerst af naar Afrika. In de loop der jaren reisde ze het continent door, waarna ze op 38-jarige leeftijd als verpleegster tijdens de Boerenoorlog in Zuid-Afrika overleed aan de gevolgen van tyfus.
Images
Kingsley, Mary - Reizen in West-Afrika
Nogmeerboeken Zutphen

 

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Nogmeerboeken.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Nogmeerboeken
  • Après votre commande vous et Nogmeerboeken recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Nogmeerboeken
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Nogmeerboeken peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers